Filter
Studia magisterskie
Francja Palaiseau Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepszą Finanse przedsiębiorstwa Palaiseau tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Pole finansować badania aktywa i zobowiązania w czasach pewności i niepewności. Corporate Finance zajmuje się, jak te pomysły w interakcje z wartością przedsiębiorstwa i struktury ich zysków kapitałowych.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Finanse przedsiębiorstwa Palaiseau. Pobierz wszystkie informacje o Finanse przedsiębiorstwa i skontaktować się ze szkołą dla Palaiseau Finanse przedsiębiorstwa bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Palaiseau

École Polytechnique

Program Ekonomia, Analiza danych i Corporate Finance wyposaża studentów w metodologię ilościową i doświadczenie w świecie rzeczywistym, niezbędne do gruntownej nauki ekon ... [+]

Magister ekonomii, analiza danych i finanse przedsiębiorstwNa pierwszy rzut okaDyplom: magisterTyp: stopień zorientowany na przemysłLiczba punktów ECTS: 140Początek: wrzesień 2019Czas trwania: 2 lataJęzyk: angielskiLokalizacja: FrancjaOpłaty za naukę: 12 000 € rocznie

Oparty na światowej klasy świadectwie doskonałości nauk stosowanych przez École Polytechnique w zakresie nauk stosowanych, Ekonomii, Analityki Danych i Corporate Finance Graduate Degree oferuje wyjątkową możliwość zdobycia pełnego, opartego na ekonomii strategicznego zrozumienia nowych i zmieniających się rynków w Przemysł XXI wieku.

Działa w świecie ciągłego przepływu

Dzięki technologii, która przeniknie do każdego sektora gospodarki, coraz szybsze tempo innowacji może spowodować zakłócenia na dowolnym poziomie przemysłu. Korporacyjni giganci mogą nagle znaleźć się w stanie upadku, przesiedleni przez błyskawiczny wzrost nowych, uciążliwych przybyszów - zobacz podobne skutki Uber i Airbnb w ich wstrząsie w sektorach transportu i hotelarstwa.... [-]

Francja Palaiseau
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku