MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Finanse przedsiębiorstwa w Europie tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Corporate analiz finansowych, jak firmy zarządzają ich stanu finansowego z aktywami i pasywami. Składa się on z wewnętrznych problemów i interakcji z udziałowców. Niektóre przedmioty badane obejmują ryzyko, wyceny, akcje i dywidend. Możliwości kariery w tej dziedzinie obejmują bankowości i zarządzania ryzykiem.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Finanse przedsiębiorstwa w Europie. Wszystkie informacje Finanse przedsiębiorstwa i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

14 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Europie Filter

MBA w Corporate Finance

Zagreb School of Economics and Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Chorwacja Zagrzeb

MBA ZSEM w finansach korporacyjnych jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć karierę w sektorze prywatnym w obszarze finansów korporacyjnych. Program nauczania tego programu oferuje szeroką i interdyscyplinarną edukację, ale także koncentruje się na konkretnej i specjalnej wiedzy w dziedzinie administracji biznesowej, ze szczególnym uwzględnieniem kursów ilościowych z zakresu ekonomii.

Master in Corporate Finance

School of Continuing Education – Universitat de Barcelona
Online W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Master in Corporate Finance ma na celu wykształcenie specjalistów w zakresie zarządzania i zarządzania finansami przedsiębiorstwa. Program jest aktualizowany i dostosowany do realiów gospodarczych chwili i zagłębia się w aspektach finansowania inwestycji, fuzji i przejęć, emisji lub rodzajów sekurytyzacji aktywów.

Magister zarządzania finansami

Novosibirsk State University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Nowosybirsk

Program jest zorientowany na międzynarodowe trendy edukacyjne w zakresie zarządzania finansami i ma na celu zapewnienie studentowi szerokiego zakresu kompetencji w zakresie finansów istotnych w kontekście międzynarodowym.

Biznes Finanse

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto
Ośrodek kształcenia Październik 2020 Portugalia Porto

Corporate Finance, opracowany w obecnym kontekście zarządzania przedsiębiorstwem, utworzyli specjalne narzędzie zarządzania dla tworzenia wartości firmy. Magister Corporate Finance ma na celu zapewnienie specjalistycznych szkoleń, wysokie kwalifikacje w dziedzinie zarządzania finansami przedsiębiorstw. Prezentuje głównie wykształcenie zawodowe, gdzie podkreśla wiedzę techniczną / naukową i jej praktyczne zastosowanie, którego celem jest zaspokojenie potrzeb szkoleniowych osób szukających kariery w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw, jak również tych, którzy już pracują i chcą poszerzyć swoją wiedzę ,

Mistrzem w finansach przedsiębiorstw

Rostov State University of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Rosja Rostów nad Donem Moskwa + 2 więcej

Master in Corporate Finance studiów podyplomowych jest przeznaczony do szkolenia specjalistów znających współczesnej teorii i praktyki w dziedzinie finansów korporacyjnych i zdolne do wykorzystania tej wiedzy w działalności finansowej przedsiębiorstw, instytucji państwowych i publicznych lub ubezpieczeniowych z podejmowania najlepszych wyborów z inwestycji i sposoby finansowania ...

Magister strategii korporacyjnej i finansów w Europie (CSF)

Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Praga

Strategii Korporacyjnej i Finansów w Europie (CSF) jest programem dwukrotnie wyższe dwuletnią anglojęzycznej magisterska (DDP) przy Uniwersytecie w Strasburgu aimimg dostarczenie studentom szerokiej wiedzy i zrozumienia teorii ekonomii z naciskiem na finansowy i ekonomia międzynarodowa odpowiadające obecnym state-of-the-art.

Zdobądź dyplom z zarządzania finansami firmy: zostań ekspertem w zakresie zarządzania finansami korporacyjnymi

Life Learning
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Włochy Mediolan

Life Learning we współpracy z dr. Emilio Corteselli przedstawia rewolucyjny "Master z dyplomem w zakresie zarządzania finansami korporacyjnymi: zostań ekspertem w zakresie Corporate Financial Governance", który nauczy Cię, jak zostać szefem działu zarządzania departamentami finansów i administracją biznesową, także dostarczy informacji niezbędnych do praktycznego zarządzania podstawowymi aspektami rachunkowości spółki w celu ciągłego poznania sytuacji ekonomiczno-finansowej.

Magister ekonomii Zarządzanie korporacyjne

Zeppelin University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Friedrichshafen

Decydenci i przedsiębiorcy są bardziej niż kiedykolwiek skonfrontowani z wymaganiami, których nie można już rozwiązać samymi klasycznymi funkcjonalnymi obszarami biznesowymi.

Ekonomia, analiza danych i dyrektor ds. Finansów korporacyjnych

École Polytechnique
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Francja Palaiseau

Program Ekonomia, Analiza danych i Corporate Finance wyposaża studentów w metodologię ilościową i doświadczenie w świecie rzeczywistym, niezbędne do gruntownej nauki ekonomicznej. Zasadniczo jest to stopień ekonomii, a także zyskujesz mocną znajomość dynamiki innowacji technologicznych w kontekście biznesowym i organizacyjnym.

Magister finansów i finansów korporacyjnych - online

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
Online 1 rok Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

Master in Finance and Corporate Finance zapewnia podstawową wiedzę, dzięki czemu uczeń może rozwijać swoją karierę zawodową w instytucjach finansowych, a także wykonywać osobiste inwestycje i funkcje doradztwa finansowego.

Magister zarządzania finansami korporacyjnymi

WSB University in Gdansk
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Październik 2020 Polska Gdańsk

Badania to przede wszystkim przygotowanie do przyszłej kariery zawodowej. Wyższa Szkoła Bankowa dba o to, aby studenci nie mieli problemów na rynku pracy, w tym międzynarodowym.

Master in Strategic Corporate Finance

Higher School of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Rosja Moskwa

Master Audit i Corporate Finance

ESDES Lyon Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Francja Lyon

Stopień magistra w zakresie audytu i finansów korporacyjnych, specjalizujący się w finansach przedsiębiorstw: od księgowości, audytu, księgowości ...

Magister finansów korporacyjnych

LUISS Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Włochy Rzym

Mistrz ma na celu kształtowanie młodych profesjonalistów zainteresowanych stawieniem czoła coraz bardziej złożonym wyzwaniom finansowym.