MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Finanse przedsiębiorstwa w Azja tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Pole finansować badania aktywa i zobowiązania w czasach pewności i niepewności. Corporate Finance zajmuje się, jak te pomysły w interakcje z wartością przedsiębiorstwa i struktury ich zysków kapitałowych.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Finanse przedsiębiorstwa w Azja. Wszystkie informacje Finanse przedsiębiorstwa i skontaktować się ze szkołą w Azja bezpośrednio!

2 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Azja Filter

Magister finansów

Hult International Business School
Studia menedżerskie 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Zdobądź umiejętności niezbędne do radzenia sobie ze złożonym światem zarządzania finansami przedsiębiorstw w połączonej globalnej gospodarce dzięki Hult magistra finansów Hult ...

Czytaj więcej

Высшая школа экономики
Studia menedżerskie Wrzesień 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Przegląd programu Najważniejsze zalety Agenda Możliwości badawczych Ścieżki kariery Konspekt Zarządzanie aktywami

Czytaj więcej