MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Finanse przedsiębiorstwa w Ameryka Północna tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Master in Corporate Finance daje absolwentom umiejętności rozwiązywania problemów finansowych, zapewni technik zarządzania finansami i właściwości mieszanki, takie jak przywództwo, etyki i szacunku dla różnorodności. Polega ona na znajomości mechaniki sektora finansowego, kluczowe dla każdej korporacji.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Finanse przedsiębiorstwa w Ameryka Północna. Wszystkie informacje Finanse przedsiębiorstwa i skontaktować się ze szkołą w Ameryka Północna bezpośrednio!

2 Wyniki z Finanse przedsiębiorstwa, Ameryka Północna Filter

Suwerenne fundusz inwestycyjny, fundusz hedgingowy, a fundusz zarządzania programem

Cambridge Graduate University
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Cambridge

Absolwent Uniwersytetu Cambridge jest zaprojektowany w celu zapewnienia globalnych liderów z narzędzi, sieci globalnych porozumień i logiki egzystencjalnej mieć 21 wieku globalny wpływ. W ramach tej misji

Magister finansów

Hult International Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 11 miesiące Sierpień 2020 Stany Zjednoczone Cambridge

Zdobądź umiejętności niezbędne do radzenia sobie ze złożonym światem zarządzania finansami przedsiębiorstw w połączonej globalnej gospodarce dzięki Hult magistra finansów Hulta, który jest bardzo pożądanym stopniem naukowym.