Filter
Studia magisterskie

Znajdź najlepszą Copy Writing tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Copy Writing. Pobierz wszystkie informacje o Copy Writing, zaoszczędzić czas i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Read More Read Less
Other options within this field of study:

1 Results in Copy Writing

Accademia di Comunicazione

Master in Copywriting jest jednym z tych finansowanych przez Call of the Puglia Region "Pass Graduates". Styl pisania reklam w ciągu ostatnich kilku lat bardzo się zmieni ... [+]

Master in Copywriting jest jednym z tych finansowanych przez Call of the Puglia Region "Pass Graduates".

Styl pisania reklam w ciągu ostatnich kilku lat bardzo się zmienił i na tę zmianę szczególnie wpłynęły te, które zostały zdefiniowane jako nowe media.

Słowo jest w rzeczywistości wrażliwe na każdą modę i zmianę: społeczną, polityczną, środowiskową, ekonomiczną, technologiczną itp.

Nadejście cyfry przyniosło prawdziwą rewolucję, która w sposób poprzeczny zaangażowała sposób, w jaki żyjemy i myślimy, przynosząc ze sobą potrzebę transformacji DNA całego społeczeństwa.

Pojawiły się nowe formy komunikacji, które coraz częściej wymagają integracji z tradycyjnymi, przekształcając kampanie reklamowe w kampanie multimedialne.... [-]

Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
October 2019
Full-time
7 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku