Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Computer Technology. Znajdź studia magisterskie na kierunku Computer Technology

Uzyskanie tytułu magistra jest procesem wymagającym i satysfakcjonującym. Te zaawansowane stopnie wymagają zazwyczaj jednego lub dwóch lat studiów poza stopniem licencjata. Aby ukończyć studia, studenci zazwyczaj muszą wykonać ostatni projekt, który wykazuje się biegłością w zakresie przedmiotowego materiału.

Czym jest magister technologii komputerowej? Programy te zwiększają zrozumienie przez uczniów sprzętu komputerowego i oprogramowania. Uczniowie uczą się korzystać z technologii jako narzędzia do kontroli informacji i poprawy wyników. Absolwenci uczą się także nowych sposobów dostosowania swojej wiedzy do szybko zmieniającego się przemysłu komputerowego. Oprócz umiejętności technicznych, ci specjaliści uczą się prowadzić inne zespoły mniej doświadczonych specjalistów z dziedziny technologii. Tematy często obejmują inżynierię, sieci i bezpieczeństwo w sieci.

Studenci z pewnością poprawiają swoje umiejętności techniczne w programie technologii komputerowych, ale także uczy się, jak stosować te umiejętności w roli przywódcy.Mogą rozwijać lepsze zdolności komunikacyjne i techniki zarządzania projektami. Mogą być bardziej w stanie zrozumieć potrzeby biznesowe i opracować procedury szybszego i efektywniejszego wdrażania technologii.

Koszty tych programów mogą się różnić. Zainteresowani powinni skontaktować się z działami rekrutacji uczelni, z którymi się rozważają. Ważne jest również, aby studenci mieli budżet na pokrycie kosztów podróży i utrzymania.

Po ukończeniu Master of Computer Technology absolwenci mają wiele opcji kariery dostępnych dla nich w przemyśle technologii projektowania i testowania nowych komputerowych systemów informacyjnych. Mogą też znaleźć pracę w dużych organizacjach jako menedżerowie IT lub liderzy projektu. Niektórzy pracują jako doradcy, a nawet wchodzą w życie jako niezależni programiści. Możliwe jest również późniejsze kształcenie i szkolenie następnych generacji ekspertów z dziedziny technologii komputerowych.

Istnieje wiele doskonałych programów do wyboru, a studenci powinni wziąć pod uwagę uniwersytety internetowe. Elastyczny format uczenia się jest idealny dla studentów zagranicznych lub tych, którzy mają ograniczenia czasowe lub logistyczne. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

3 Results in Computer Technology

Universidad Carlos III - Departamento de Informática

Celem Master Computer technologii stosowanych w sektorze finansowym jest zapewnienie studentom umiejętności niezbędne do udziału w rozwoju oprogramowania zorientowanego n ... [+]

Celem Master in Computer Technologies Stosowanej sektor finansowy jest do studentów z umiejętności niezbędne do udziału w rozwoju oprogramowania - zorientowanych na rynki finansowe. Rozwój ten obejmuje wszystkie fazy cyklu życia oprogramowania, od poczęcia do utrzymania, w tym analizy, projektowania, wdrażania i weryfikacji.

To mistrz, oryginalny pomysł Comunytek Consultores SL i promowane przez różne firmy, jest mistrzem z silnym praktyki i wytycznych. W wyniku tego stopnia magisterskie absolwentów specjalizujących się w sektorze, w którym potrzeby pracy specjalistów w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych z solidnej podstawy finansowej są bardzo wysokie.... [-]

Hiszpania Madrid
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Master of Science w dziedzinie technologii Stosowanej (MSAT) to innowacyjny program przeznaczony do zaspokojenia potrzeb technologicznych siły roboczej. Został on zaproje ... [+]

Test Magister technologii stosowanej (MSAT) jest innowacyjnym programem mającym na celu zaspokojenie potrzeb technologicznych pracowników. Został on zaprojektowany, aby pomóc kandydatów wypełnić lukę technologiczną w organizacji poprzez dostarczanie niezbędnej wiedzy, umiejętności i predyspozycje potrzebne menedżerów technologicznych.

Cele MSAT programowe

Dostarczenie zaawansowanych zajęć i niezależnych możliwości badawczych w teorii i zastosowania technologii stosowanej do szerokiej gamy bieżących problemów środowiska, w miejskim, ekonomicznej, biznesu i spraw społecznych. Opracowanie zaawansowanych umiejętności krytycznego myślenia i połączyć je z umiejętności rozwiązywania problemów poprzez zastosowanie narzędzi i metod technologicznych. Przygotowanie kandydatów do prywatnych karier przemysł, rządowych zdrowotnych i edukacyjnych, które zostały zidentyfikowane przez Departament Pracy USA jako jedne z głównych branż wzrostowych dla dwudziestego pierwszego wieku. ... [-]
Stany Zjednoczone Montgomery
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Jeśli ukończyłeś studia w innym zakresie i chcesz przenieść się do IT lub już studiował stopień informatyki i chcesz zwiększyć swoje umiejętności zawodowe, to jest to sto ... [+]

Zwiększ swoje umiejętności obsługi komputera

Jeśli ukończyłeś studia w innym zakresie i chcesz przenieść się do IT lub już studiował stopień informatyki i chcesz zwiększyć swoje umiejętności zawodowe, to jest to stopień dla Ciebie. Master of Computing Technology ma na celu dodanie do aktualnej wiedzy i umiejętności oraz odnieść się do potrzeb Twojego zawodu lub branży.

Specjalizacje w zajęciach

Oprogramowanie i Internet Bezpieczeństwo sieci i systemów Nieokreślona specjalizacja - mają możliwość wybrania dziesięciu zatwierdzonych kursów z Master of Computing Technology w celu ukształtowania stopnia osiągnięcia Twoich celów i ambicji. ... [-]
Australia Toowoomba Australia Online
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 6 lat
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku