Filter
Studia magisterskie

Znajdź najlepszą Comparative Literature tutaj!

Tytuł magistra często jest kolejnym etapem w karierze akademickiej student 's powinni wybrać, aby przejść poza tytuł licencjata w danej dziedzinie nauki. Uzyskanie stopnia magistra na ogół wykazuje wysoki poziom kompetencji w kwestii ustalania indywidualnych siebie jako eksperta. Mistrz jest również zwykle potrzebne w celu zakwalifikowania się do studiów doktoranckich w tej dziedzinie.

Czym jest Mistrz literatury porównawczej? Uniwersytety i inne instytucje szkolnictwa wyższego, które posiadają kierunki licencjackie w literaturze porównawczej również oferują zwykle stopnie naukowe. Literatura porównawcza Master Program jest zazwyczaj koncentruje się na badaniu literatury w kontekście historycznym i międzynarodowym. Studia mogą odkrywać dużych prac pod względem ich znaczenia językowego i kulturowego.

Mistrz literatury porównawczej może dać uczniowi szansę wniknąć głębiej w szczególnym aspekcie badań, które go lub ją interesuje.Dodatkowo magistra często służy jako pomost między licencjat i studia doktoranckie.

Uzyskanie tytułu magistra trwa zwykle od jednego do trzech lat, w zależności od wymagań danej instytucji i studenta obciążenia 's. Koszt programu magistra mogą się znacznie różnić między instytucjami, a wiele szkół wymaga tezę tego stopnia.

Liczba miejsc pracy w dziedzinie literatury porównawczej akademicki charakter, więc studenci szukający kariery w ramach nauczania lub badań są często lepiej pozycjonowane z tytułem magistra. Profesury zwykle wymagają zaawansowanego poziomu, więc magistra jest zazwyczaj konieczne minimum. Specjalizacja w konkretnym aspekcie literatury porównawczej może pomóc student dopasowania programów dydaktycznych i badawczych w poszczególnych instytucjach.

Instytucje akademickie na całym świecie może być oferowanie online stopni magisterskich.Kursy online zazwyczaj oferują studentom wszechstronne opcje dla badań, jeśli pracują lub mieszkają zbyt daleko od ich szkoły z wyboru. Aby dowiedzieć się więcej, poszukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Read More Read Less
Other options within this field of study:

3 Results in Comparative Literature

Northern (Arctic) Federal University

Zaprojektowany przez Północnej (Arctic) Uniwersytetu Federalnego Uniwersytetu i Górnej Alzacji, program CLS daje niepowtarzalną okazję do wewnątrz świata literatury franc ... [+]

Mistrz Porównawczych Studiów Literatury: rosyjski - francuski Stosunki literackie Język: rosyjski, francuski Zaprojektowany przez Północnej (Arctic) Uniwersytetu Federalnego Uniwersytetu i Górnej Alzacji, program CLS daje niepowtarzalną okazję do wewnątrz świata literatury francuskiej i rosyjskiej wspomaganego przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli i międzynarodowym mają wykłady i ćwiczenia, zarówno w Rosji i Francji w ramach akademicki program mobilności. Przedmioty obowiązkowe:

• Porównawcze studia literaturowe

• Literatura rosyjska i francuska

• Komunikacja międzykulturowa w Europie

• francuski i rosyjski Języki

• Praca magisterska (30 ECTS) Zajęcia do wyboru:... [-]

Rosja Arkhangelsk
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Rosja
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Arkhangelsk
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
University of Bologna

GEMMA Erasmus Mundus Magister studiów kobiecych i genderowych - to studia podyplomowe, które składają się z dwóch lat studiów (120 ECTS) i są podejmowane na 2 z 7 prestiż ... [+]

GEMMA Erasmus Mundus Magister studiów kobiecych i genderowych - to studia podyplomowe, które składają się z dwóch lat studiów (120 ECTS) i są podejmowane na 2 z 7 prestiżowych europejskich uczelni, które uczestniczą w konsorcjum.

Uniwersytet macierzysty jest uniwersytetem, na którym rozpoczyna się program i kończy się pierwszy rok studiów, natomiast Uniwersytet Mobilności jest uniwersytetem, na którym kończy się obowiązkowy semestr mobilności w drugim roku studiów (aw niektórych przypadkach także w czwartym semestrze) . Składając wniosek do GEMMA, możesz wybrać kombinację dwóch z siedmiu europejskich uniwersytetów, z wyjątkiem Granada-Oviedo lub Oviedo-Granada (więcej informacji znajdziesz w sekcji "Połączenia mobilne").... [-]

Włochy Bologna
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Bologna
    )

)
1
October 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
University of Verona

Stopień magistra w porównawczych językach i literaturach europejskich i pozaeuropejskich (LM 37) ma na celu zapewnienie uczniom wysoko wykwalifikowanej formacji, w perspe ... [+]

Masters w porównawczych językach i literaturze europejskiej i pozaeuropejskiej

Stopień magistra w porównawczych językach i literaturach europejskich i pozaeuropejskich (LM 37) ma na celu zapewnienie uczniom wysoko wykwalifikowanej formacji, w perspektywie porównawczej, w zakresie pięciu nauczanych języków - francuskiego, angielskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, niemieckiego - i ich odpowiedniej literatury. Poza tym wiedza językowa i literacka studentów zostanie poszerzona o pozaeuropejskie warianty tych języków i kultur (w obszarze euro-śródziemnomorskim, euroamerykańskim i postkolonialnym). Kurs ma zatem otworzyć się na ogólnoświatową współpracę w dziedzinie tworzenia, badań i przedsiębiorczości kulturalnej. W tym widoku, począwszy od roku 2017/2018, magister LM37 wybrał umiędzynarodowioną ustawę z programem nauczania, który odbędzie się w całości w języku angielskim. Ten stopień kwalifikuje się jako wysoce zorientowany na międzynarodowy program, otwierający się na świat i promujący przyjmowanie studentów spoza Włoch.... [-]

Włochy Verona
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Verona
    )

)
1
October 2019
Full-time
2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku