Studia magisterskie Cognitive Science - Magister Cognitive Science

Studia magisterskie Cognitive Science. Znajdź studia magisterskie na kierunku Cognitive Science

Stopień magistra pozwala studentom zdobyć rozległą wiedzę w określonej dziedzinie i oferuje możliwość ukończenia bardziej dogłębnych badań. Wymagany jest tytuł magistra dla osób zainteresowanych uzyskaniem tytułu doktora.

Co to jest Master in Cognitive Science? Nauka kognitywna to szeroki temat, który bada różne aspekty mózgu, w tym myślenie, uczenie się i przetwarzanie informacji. Osoby ubiegające się o tytuł magistra w tej dziedzinie mogą uczyć się i ukończyć badania na różne tematy, takie jak psychologia, modelowanie komputerowe, obrazowanie mózgu i akwizycja języka. Ponieważ dostępne jest zróżnicowane spektrum obszarów tematycznych, potencjalni uczestnicy programu powinni zbadać, które szkoły oferują konkretny obszar, w którym chcieliby się specjalizować.

Absolwent studiów w dziedzinie kognitywistyki może pomóc kandydatom w rozwijaniu umiejętności, które mogą przynieść im korzyści przez całe życie. Ludzie będą prawdopodobnie rozwijać silne umiejętności badawcze i analityczne, a także umiejętności rozwiązywania problemów. Większe zrozumienie ludzkich zachowań może również poprawić umiejętności przywódcze.

Koszt uzyskania tytułu magistra w zakresie kognitywistyki będzie w dużej mierze zależeć od programu i szkoły wybranej przez studenta, a także od czasu trwania studiów. Zazwyczaj ukończenie tego stopnia zajmuje od jednego do dwóch lat.

Uzyskanie tytułu magistra w dziedzinie kognitywistyki może umożliwić odbiorcom realizowanie licznych ścieżek kariery, w zależności od konkretnego obszaru wiedzy specjalistycznej. Osoby fizyczne mogą znaleźć zatrudnienie w różnych branżach, w tym w agencjach rządowych, sektorze non-profit i edukacji. Osoby o tym stopniu mogą być zatrudnione na stanowiskach kierowniczych, badawczych i pomaturalnych. Przykłady konkretnych potencjalnych stanowisk obejmują analityka, pisarza technicznego, programistę i asystenta marketingowego.

Zarówno programy online, jak i kampusowe istnieją na całym świecie. Po wybraniu konkretnego celu, który chcesz realizować, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Magister w poznaniu i Human Evolution (MCEV)

Universidad de las Islas Baleares - UIB
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Hiszpania Palma

Mistrz w poznaniu i Human Evolution zapewnia kształcenie interdyscyplinarne do badania zdolności poznawczych i form cech organitzación społecznego naszego gatunku. Celem jest zapewnienie zaktualizowaną listę aktualnej wiedzy ludzkiej wizji rozwoju poznawczego i społecznego, a także szkolenia w zakresie technik badawczych programu jądrowego (antropologia, psychologia, filozofia) dyscyplin. [+]

Co to jest?

Mistrz w poznaniu i Human Evolution zapewnia kształcenie interdyscyplinarne do badania zdolności poznawczych i form cech organitzación społecznego naszego gatunku. Celem jest zapewnienie zaktualizowaną listę aktualnej wiedzy ludzkiej wizji rozwoju poznawczego i społecznego, a także szkolenia w zakresie technik badawczych programu jądrowego (antropologia, psychologia, filozofia) dyscyplin. Master drive on trzy grupy badawcze z UIB:

Polityka, Pracy i Sustainability (PTS): www.uib.es/depart/dfl/pts/index.htmlNeuropsychologiczne i poznawcze (Neurocog) www.neurocog-uib.com/members/Ludzki Evolution poznawcze (EVOCOG) evocog.orgCo będzie się uczyć?

Mistrz podkreśla szkolenie jako badacza. W zależności od stopnia, a projekt uzyskał specjalizację w zakresie metod technicznych i najbardziej odpowiednie w każdym przypadku (psychologia poznawcza, nauki społeczne i polityczne, neurobiologii poznawczej) proponuje.... [-]