Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepszą Cognitive Psychology tutaj!

Stopień magistra jest często uważany za imponujące osiągnięcie. Studenci poszukujący tego zaawansowanego stopnia mogą skupić się na określonej specjalności akademickiej i zdobyć rozległą wiedzę na ten temat. Stopień magistra jest często wymagany do kontynuowania kariery w dziedzinie psychologii poznawczej.

Czym jest Master w psychologii poznawczej? Stopień ten umożliwia studentom zdobycie rozległej wiedzy i doświadczenia w zakresie funkcjonowania mózgu. Specyficzne obszary skupienia mogą obejmować percepcję, kontrolę odpowiedzi silnika, uczenie się, rozumowanie, pobieranie pamięci i akwizycję języka. Osoby badające ten przedmiot prawdopodobnie będą koncentrować się zarówno na teorii, jak i na badaniach i mogą dokończyć eksperymenty potwierdzające teorie. Zajęcia mogą również obejmować inne dyscypliny, takie jak neurobiologia, lingwistyka i filozofia.

Osoby kończące program Master in Cognitive Psychology prawdopodobnie rozwiną silne umiejętności analityczne i krytycznego myślenia. Biegłe umiejętności rozwiązywania problemów mogą stanowić dodatkowy atut. Takie umiejętności mogą im pomóc w życiu osobistym i osobistym oraz w pomaganiu innym na co dzień.

Ukończenie studiów magisterskich z zakresu psychologii poznawczej może zająć od jednego do trzech lat. Długość programu, który wybiera badacz, a jego lokalizacja to dwa kluczowe czynniki wpływające na ogólny koszt tego programu studiów. Zaleca się kontakt z biurami przyjęć w celu uzyskania pomocy finansowej.

Psychologowie kognitywni mogą pracować w wielu branżach, w tym klinice, korporacji i edukacji. Mogą na przykład pracować w szpitalach, aby pomóc w leczeniu pacjentów z zaburzeniami mowy lub utratą pamięci. Inne prace związane ze zdrowiem mogą koncentrować się na technologii medycznej lub trudnościach w uczeniu się. Na poziomie korporacyjnym psychologowie kognitywni mogą być zatrudnieni jako konsultanci lub dział marketingu i działu zasobów ludzkich. Inne potencjalne miejsca pracy obejmują nauczanie policealne i administrację szkolną.

Każdy, kto chce zdobyć tytuł Master in Cognitive Psychology, może wybierać spośród programów online i programów uniwersyteckich na uczelniach w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Cognitive Psychology

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Master of Cognitive Behavioural Therapy ma na celu umożliwienie uczniom zdobycia odpowiednich umiejętności technicznych i osobistych, które każdy psycholog potrzebuje do ... [+]

Lokalizacje: Barcelona - Madryt - Online - Walencja

Harmonogram: Madryt: VS / MXJ Barcelona: VS / MXJ Valencia: VS

Kwalifikacje: Master w Cognitive Behavioral Psychotherapy wydany przez ISEP

Master of Cognitive Behavioural Therapy ma na celu umożliwienie uczniom zdobycia odpowiednich umiejętności technicznych i osobistych, które każdy psycholog potrzebuje do opracowania skutecznej i odpowiedzialnej, profesjonalnej praktyki psychoterapeutycznej , w ramach poznawczego podejścia behawioralnego .

Ostatecznym celem programu jest zatem zapewnienie studentom dostatecznego doświadczenia psychoterapeutycznego oraz wiedzy teoretyczno-praktycznej niezbędnej do bezpiecznego i skutecznego rozwiązywania problemów o różnym stopniu złożoności.... [-]

Hiszpania Barcelona Madrid Valencia Meksyk Culiacán  + 2 Więcej
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
16 miesięcy
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

W unikalnym środowisku edukacyjnym zbadacie procesy poznawcze i emocjonalne w mózgu. Program nauczania Psychologii składa się z serii modułów lub kursów. Każdy kurs obejm ... [+]

Program studiów

W unikalnym środowisku edukacyjnym zbadacie procesy poznawcze i emocjonalne w mózgu.

Program nauczania Psychologii składa się z serii modułów lub kursów. Każdy kurs obejmuje jeden określony temat psychologiczny. Wszystkie działania, które podejmiesz podczas tego kursu, tj. Wykłady, ćwiczenia, praktyczne spotkania i zadania, są związane z tym tematem. Program Master składa się z trzech kursów, w których będziesz studiować tematy specjalności Brain and Cognition i jeden kurs w statystyce.

W drugim semestrze, od lutego, przeprowadzisz badanie empiryczne i napiszesz pracę magisterską. Kliknij jeden z kursów w podglądzie programu poniżej, aby zobaczyć opisy kursów.... [-]

Niderlandy Rotterdam
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku