Magister Hangzhou - Szukaj studiów magisterskich w Hangzhou

Magister Hangzhou - Szukaj studiów magisterskich w Hangzhou tutaj

Magisterskie

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wielu studentów zdecydować, aby zwiększyć swoje doświadczenie i edukację poprzez realizację Master. Mistrz może potrwać około dwóch lat, aby zarobić, a są programy oferowane w wielu różnych dziedzinach, tak aby uczniowie mogą znaleźć nacisk, który pracuje dla nich i dla ich celów.

 

China edukacji wyższej na kilka lat został wybrany jako jeden z najlepszych wśród krajów azjatyckich. Ten kraj ma ponad 150 publicznych i prywatnych własnością podział uczelni na wszystkich prowincjach Chin. Wyższe wykształcenie jest oparte na badaniach naukowych.

Magister Hangzhou. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Hangzhou. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

Magister Programu Technologicznego Przedsiębiorczości

Babson College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry September 2017 Chiny Hangzhou

Ten wyjątkowy technologiczny Program Przedsiębiorczości skupia się na rozwoju nowych przedsiębiorstw, a nie zarządzanie istniejących przedsiębiorstw. [+]

Ten wyjątkowy technologiczny Program Przedsiębiorczości skupia się na rozwoju nowych przedsiębiorstw, a nie zarządzanie istniejących przedsiębiorstw. Ponadto, program:

Integracja inżynierii, zarządzania, przedsiębiorczości i umiejętności Oferty międzynarodowych doświadczeń uczestnicy spędzą semestr w Babson College, i będą korzystać z wykładowców z obu instytucji Skupia się na przedsiębiorczości lub projekt wprowadzenia produktu na rynek, który obejmuje trzy kadencje Zapewnia studentom wsparcie doradcze z odnoszących sukcesy przedsiębiorców w Meksyku i Stanach Zjednoczonych Osiąga punkt kulminacyjny w przyznawanie podwójnego stopnia Kwalifikuje absolwentów programu stosować zarobione kredyty MBA Babson w ... [-]

Magister Globalnego Programu Przedsiębiorczości (GEP)

Babson College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2017 Chiny Hangzhou

Globalny Program Przedsiębiorczości (GEP) to unikatowy program oferowany na trzech kontynentach, w najbardziej prestiżowych programów przedsiębiorczości. [+]

Wprowadzenie programu

Globalny Program Przedsiębiorczości (GEP) to unikatowy program oferowany na trzech kontynentach, w najbardziej prestiżowych programów przedsiębiorczości. Oferowane przez EMLYON Business School (Europa), Babson College FW Olin Graduate School of Business (Ameryka Północna), oraz Szkoła Zhejiang University of Management (Chiny), te szanowane instytucje są wysoko w rankingu przedsiębiorczości w swoich regionach. Połączenie najlepszych na świecie przedsiębiorczości nauczania z trzech różnych rynkach światowych, GEP przygotowuje rozpoznać i określić zmiany istotne dla rozwijających się firm na rynku konkurencyjnym.

 ... [-]