MASTERSTUDIES.PL

Magister China Online - Szukaj studiów magisterskich w China Online tutaj

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Ministerstwo edukacji prowadzi edukację w Chinach. Rząd często zapewnia częściowe finansowanie dla szkolnictwa wyższego w uczelniach technicznych, jak i publicznym. Chiński rząd opracował również przedmiotem nauczania, które pozwala ci studenci z umiejętności zawodowych, aby pielęgnować swoje talenty.

Magister China Online. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w China Online. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister nauki i inżynierii materiałowej

Shandong University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Jinan China Online + 1 więcej

Mistrz Program Inżynierii Materiałowej przywiązuje ogromną wagę do kultywowania wiedzy i umiejętności uczniów inżynierii zawodowego, obejmujący szerokie pole badawcze.

Magister matematyki finansowej

Shandong University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Jinan China Online + 2 więcej

Program zapewnia należyte szkolenie matematyczne potrzebne do matematyki finansowej, wraz z głębokiej wiedzy o ekonomii i innych dziedzin pokrewnych.

Magister inżynier technologii informacyjnej i komunikacyjnej

Shandong University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Jinan China Online + 1 więcej

Program ten bada się-aktualne tematy w inżynierii komunikacyjnej.

Master of Science mechanicznego

Shandong University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Jinan China Online + 1 więcej

Mistrz Inżynierii Mechanicznej podkreśla zaawansowanych studiów i badań w zakresie projektowania, analizy, planowania, obsługi i zarządzania systemów mechanicznych, zapewniając szerokie i głębokie doświadczenie w inżynierii mechanicznej.

mistrz w stosunkach międzynarodowych

Shandong University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Wrzesień 2019 Chiny Jinan China Online + 1 więcej

Mistrz w stosunkach międzynarodowych jest oferowany przez Szkole Nauk Politycznych i Administracji Publicznej (SPSPA), Shandong University. SPSPA w Shandong University obejmuje 2 ogólny i akademicki ...

mistrz w dziedzinie ekonomii

Shandong University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Wrzesień 2019 Chiny Jinan China Online + 1 więcej

Mistrz w programie ekonomii jest oferowany przez School of Economics, Shandong University (SDU-SE). Szkoła Główna Handlowa w Shandong University (SDU-SE) jest obecnie ...