MASTERSTUDIES.PL

Magister Beijing - Szukaj studiów magisterskich w Beijing tutaj

Pekin jest nie tylko stolicą Chin, jest także historyczne, polityczne, biznesowe i kulturalne centrum kraju. Pekin przyciąga ludzi z całego świata do pracy, turystyki i nauki, a te które wybrać Mistrza w Pekinie zdobyć doświadczenie edukacyjne, jak żaden inny. Mistrz w Pekinie to szansa dla rozwoju kulturalnego, intelektualnego i osobistego oraz studentów rozwijać się dobrze zaokrąglonymi specjalistów w swojej dziedzinie.

Instytucje akademickie w Pekinie są wysokiej jakości i nowoczesne udogodnienia. Istnieje wiele programów Master w Pekinie, które odpowiadają potrzebom większości studentów, takich jak stosunki międzynarodowe, zarządzanie, biznes, rozwój międzynarodowy, Studia Regionalne, a także prawa, by wymienić tylko kilka. Mistrz w programach Pekinie zajmuje zazwyczaj co najmniej jeden rok studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zakończyć jednak istnieją również opcje w niepełnym wymiarze czasu pracy i długości programu są specyficzne dla każdej uczelni i kierunku studiów.

Spójrz przez Mistrza w programach Pekinu poniżej i może się okazać twój edukacja czeka na Ciebie!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Finance

BFSU Solbridge International School of Business
Ośrodek kształcenia 2 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Beijing

Stopień magistra finansów BFSU to program wieloreligijny. Wprowadzi cię na międzynarodowy rynek finansowy. Ten program jest przeznaczony dla studentów zagranicznych, którzy są zainteresowani chińskim przemysłem finansowym w erze globalizacji. Jest również przeznaczony dla studentów, którzy są zainteresowani chińskimi instytutami finansowymi za granicą, ale muszą pogłębić znajomość finansów i umiejętności zarządzania operacyjnego w globalnych instytutach finansowych. Studenci będą zdobywać umiejętności językowe poprzez wieloselektywne kursy językowe i faktyczną wiedzę finansową z możliwości odbycia stażu.

Master of International Business

BFSU Solbridge International School of Business
Ośrodek kształcenia 2 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Beijing

Ten program ma na celu pomóc uczniom dowiedzieć się, w jaki sposób działania biznesowe i decyzje są kształtowane przez środowisko globalnego rynku. Koncentruje się na wykorzystaniu narzędzi analitycznych, aby pomóc liderom biznesowym w podejmowaniu lepszych i bardziej świadomych decyzji poprzez lepsze zrozumienie i analizę zagrożeń, wyzwań i możliwości, przed którymi stoją firmy na arenie międzynarodowej.

Master in Public Management

University of Science and Technology Beijing
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Beijing

Master in Materials Science and Engineering

University of Science and Technology Beijing
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Beijing

Mistrzem w handlu międzynarodowym

University of Science and Technology Beijing
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Beijing

Studenci, którzy uzyskają tytuł magistra ekonomii w tej dziedzinie, powinni mieć solidne podstawy teoretyczne w dziedzinie ekonomii i pokrewnych dziedzin. Studenci podyplomowi, których kierunkiem jest ekonomia przemysłowa, mogą systematycznie opanowywać specyficzną wiedzę z zakresu ekonomii przemysłowej, a także obserwować i analizować umiejętności z zakresu ekonomii przemysłowej.

Magister inżynierii informatycznej i telekomunikacyjnej

University of Science and Technology Beijing
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Beijing

Celem kursu jest pogłębienie wiedzy studentów na temat trendów rozwojowych interdyscyplinarnych oraz zastosowanie w teorii i metodach wnioskowania. Kurs będzie również kładł nacisk na solidne teoretyczne podstawy i wiedzę systemów w zakresie systemów łączności, przetwarzania sygnałów komunikacyjnych, przetwarzania informacji, modelowania i aplikacji komputerowych itp.

Magister nauk o środowisku i inżynierii

University of Science and Technology Beijing
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Chiny Beijing

Kurs ma na celu rozwijanie zdolności studentów do opanowania podstawowych teorii środowiska i dogłębnego zrozumienia najnowszych odkryć i rozwijania trendu, tak aby mogli uzyskać zdolność do innowacji.

Master (Software Engineering)

Beijing Jiaotong University - School of Software Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Chiny Beijing

Oprogramowanie College od czasu jej utworzenia, utrzymują się reform i innowacji, z 24 znanych międzynarodowych uniwersytetach, 34 znanych przedsiębiorstw do ustanowienia relacji w ramach współpracy, a także aktywnie przeprowadzenia wspólnych projektów szkoleniowych z europejskich i amerykańskich uniwersytetów, programy podwójnych stopni i programów wymiany.

Master in Finance

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Chiny Beijing Wielka Brytania London + 4 więcej

The Master in Finance equips participants with up-to-the-minute knowledge in key areas of finance such as leveraged buy-outs, credit derivatives or mergers and acquisitions.

Master in Marketing Management

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 13 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Chiny Beijing Wielka Brytania London + 4 więcej

The Master in Marketing Management is an innovative learning experience that includes a residential period in London and Shanghai and is based on the acquisition of globally relevant skills and competencies that mark out effective sales and marketing managers in the 21st century.

CEMS Master in International Management (CEMS MIM)

CEMS - The Global Alliance in Management Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Styczeń 2020 Francja Paris Japonia Tokyo Niderlandy Rotterdam Norwegia Bergen Polska Warsaw Portugalia Lisbon Rosja Saint Petersburg Hiszpania Barcelona Szwecja Stockholm Szwajcaria St. Gallen Turcja Istanbul Hongkong Hong Kong Włochy Milan IIrlandia Dublin Australia Sydney Austria Vienna Belgia Ottignies-Louvain-la-Neuve Brazylia São Paulo Kanada London Chiny Beijing Czechy Prague Dania Copenhagen Finlandia Helsinki Niemcy Cologne Wielka Brytania Węgry Budapest Indie Kolkata Agde + 52 więcej

CEMS MIM jest podyplomowe, stopień pre-doświadczenie otwarte dla wybranej grupy studentów kształcących się na studia magisterskie w jednym z 28 wiodących instytucji

Magister psychologii, Nacisk na psychologię poradnictwa

Webster Leiden Campus- Webster University USA
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Leiden Chiny Shanghai Szwajcaria Geneva Beijing Wielka Brytania London + 7 więcej

Misją MA w psychologii z naciskiem na program psychologii poradnictwa jest zapewnienie jej uczestnikom wiedzy i umiejętności niezbędnych do tego, aby stać się kompetentnymi w psychologii poradnictwa poprzez naukę akademicką i empiryczną.

MA Stosunki międzynarodowe

Webster Leiden Campus- Webster University USA
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Leiden Chiny Shanghai Szwajcaria Geneva Beijing Wielka Brytania London + 9 więcej

Master of Arts (MA) w stosunkach międzynarodowych umożliwia studentom analizę złożoności i procesów związanych z polityką światową i sprawami międzynarodowymi. Ćwiczenia zapewniają narażenie na kluczowe podziały dyscypliny i istotne kwestie, takie jak globalizacja, prawa człowieka, akcja humanitarna i rozwój gospodarczy.

Zarządzanie MA i przywództwo

Webster Leiden Campus- Webster University USA
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Niderlandy Leiden Chiny Shanghai Szwajcaria Geneva Beijing Wielka Brytania London + 8 więcej

Program studiów magisterskich z zarządzania i przywództwa wystawia uczniów na narzędzia zarządzania i przywództwa oraz zapewnia doświadczenie w sytuacjach decyzyjnych.

Magister w trakcie projektowania innowacji z Pekinem instytucie mody i technologii (bift) Pekin / Chiny

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Włochy Santa Maria Capua Vetere Chiny Beijing + 2 więcej

Kurs oferuje studentom możliwość uzyskania podwójnego stopnia, czyli podwójnych studiów magisterskich w Fashion Design. Dokładniej, kurs trwa Biennale; Zapewnia program treningowy zaprojektowany razem na ich uniwersytecie obca i okresu studiów za granicą (1 ½ lat); polega na wydaniu, pod koniec okresu badania, dwa stopnie podyplomowe w Projektowania Ubioru (Double Degree), z których jeden będzie ważny we Włoszech i innych partnerów uczelni w kraju.