Szukaj tutaj W niepełnym wymiarze czasu Chinese Studies Europie

Znajdź Best W niepełnym wymiarze czasu Chinese Studies Europie

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Chińskie studia to interdyscyplinarna dziedzina akademicka. Studenci mogą skupić się na historii, kulturze i gospodarce Chin. Wiele osób, które realizują ten kierunek studiów, pracuje w rządzie, biznesie lub w mediach.  

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

W niepełnym wymiarze czasu Chinese Studies Europie. Pobierz wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu Chinese Studies i skontaktować się ze szkołą Europie bezpośrednio!

Czytaj więcej

Master's Degree in Distance: Chiński język obcy / chiński drugi w gimnazjum

Université d'Artois
Online W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Francja Arras

Mistrz CLE / CLS przygotowuje studentów do kariery nauczycielskiej w placówkach (szkoły, ośrodki językowe, usługi kulturalne, ambasady). [+]

Prezentacja CLE Master

Mistrz CLE / CLS przygotowuje studentów do kariery nauczycielskiej w placówkach (szkoły, ośrodki językowe, usługi kulturalne, ambasady). Staże są użytecznym uzupełnieniem szkoleń otrzymywanych przez University of Artois .

Jest to szkolenie ukierunkowane na popyt dla nowych uczniów w Azji i Chinach, a także we Francji (kadry kierowniczej , administracja, mobilność studentów, populacje migrantów).

Całkowicie zdalny dyplom magistra dla studentów francuskich lub zagranicznych, którzy:

wykonywać zawodową działalność,przygotować CAPES lub konkurencję Profesora Szkół,biorą udział w innym szkoleniu,

lub dowolny student CLE w Azji, Europie i Afryce.... [-]


M.Phil. w chińskim

Trinity College Dublin
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 IIrlandia Dublin

Chińskie studia to interdyscyplinarna dziedzina nauki, czerpiąca i integrująca takie dyscypliny jak historia, językoznawstwo, polityka, polityka społeczna, kulturoznawstwo i tłumaczenia. Kurs koncentruje się na Chinach i Chinach w ciągu ostatniego stulecia. Ten kurs oferuje wyjątkowe i dynamiczne doświadczenie edukacyjne, które pozwala uczniom być obywatelami świata. [+]

szczegóły kursu

Chińskie studia to interdyscyplinarna dziedzina nauki, czerpiąca i integrująca takie dyscypliny jak historia, językoznawstwo, polityka, polityka społeczna, kulturoznawstwo i tłumaczenia. Kurs koncentruje się na Chinach i Chinach w ciągu ostatniego stulecia. Ten kurs oferuje wyjątkowe i dynamiczne doświadczenie edukacyjne, które pozwala uczniom być obywatelami świata. The M.Phil. Program oferuje możliwość zaangażowania się w kluczowe aspekty współczesnych Chin, w tym ich krajobraz polityczny i gospodarczy, nowoczesną historię, społeczeństwo, kulturę popularną i język. Biorąc pod uwagę wpływ ekonomiczny Chin i międzynarodowy zasięg, kurs ten przygotowuje absolwentów do głębokiego zaangażowania we współczesne Chiny. Multidyscyplinarny charakter kursu może pomieścić studentów z różnych środowisk.... [-]