$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Chemia w Poitiers 2022

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich. Chemia jest kategoria nauk fizycznych, która zajmuje się struktury, składu i różnych własnościach materii. Niektóre tematy, które ma obejmować chemiczne obejmują tworzenie wiązań chemiczny… Czytaj więcej

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Chemia jest kategoria nauk fizycznych, która zajmuje się struktury, składu i różnych własnościach materii. Niektóre tematy, które ma obejmować chemiczne obejmują tworzenie wiązań chemicznych, z węgla i siły międzycząsteczkowe odpowiedzialny za zapewnienie względu na jego wyjątkowe właściwości.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Położony w departamencie Vienne, w regionie Poitou-Charentes we Francji jest miasto Poitiers. Jest to gmina wspomnianego wydziału i ma ponad 91.000 mieszkańców. Jest domem dla Uniwersytetu w Poitiers i 2 biznesowych i technicznych szkół.

Studia magisterskie Chemia w Poitiers. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Chemia w Poitiers.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu we Francji
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of Poitiers
Poitiers, Francja

Jeśli lubisz chemię, pasjonujesz się badaniami, masz otwarty umysł i dążysz do doskonałości, przyjdź i dołącz do Graduate School EUR INTREE (interfejsy dla energii lotniczej i ... +

Jeśli lubisz chemię, pasjonujesz się badaniami, masz otwarty umysł i dążysz do doskonałości, przyjdź i dołącz do Graduate School EUR INTREE (interfejsy dla energii lotniczej i środowiska) i jej magistra chemii poświęconej badaniom, w dziedzina zjawisk na styku mediów wykazujących różne właściwości fizykochemiczne. Czy wiesz, że 85% przemysłowych procesów wytwarzania cząsteczek dotyczy katalizy heterogenicznej, która wymaga interfejsu między ciałem stałym (katalizator) a ośrodkiem gazowym lub ciekłym (faza reagenta)? Główne dziedziny badawcze związane z tym magistrem chemii EUR będą koncentrować się na rozwoju zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska procesów dla zielonej chemii, rekultywacji środowiska, produkcji czystej energii i zrozumienia zjawisk styku w celu optymalizacji katalizowanych reakcji chemicznych Kursy będą zorganizowane wokół czterech głównych osi Stopniowe zanurzenie w dwóch dobrze znanych międzynarodowych laboratoriach: instytutach badawczych Pprime i IC2MP Międzynarodowa mobilność Związki ze światem społeczno-gospodarczym, Dyscyplinarna otwartość na multidyscyplinarność Wszystkie kursy będą prowadzone w języku angielskim Oprócz dyplomu / stopnia studenci otrzymają certyfikat etykiety EUR, który poświadcza doskonałość szkolenia opartego na badaniach w tej dziedzinie. Zanurzenie w laboratoriach państwowych lub prywatnych w terenie. Wszystkie staże są płatnymi pozycjami (około 600 € / miesiąc), a dodatkowe stypendia zostaną przyznane w celu promowania mobilności międzynarodowej (koszty podróży…). Przyjeżdżająca międzynarodowa mobilność wysoko sklasyfikowanych studentów jest również wspierana przez granty ograniczone do 4000 € na projekt (koszty podróży, pudełko powitalne i stypendium). Międzynarodowa reputacja w lotnictwie, transporcie, energetyce i środowisku. Indywidualna kontynuacja zajęć ze studentami i nauka poprzez wykłady, ćwiczenia, ćwiczenia laboratoryjne, warsztaty. -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Sie 2022
Ośrodek kształcenia