$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Chemia w Montpellier 2022

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania. Definicja słowa "chemii" ewoluowała w ciągu jego nauki i praktyki. Większość zgadza się, że termin ten jest pochodną alchemii słowa, która była starożytna praktyka, która łączy się zarówno z mistycyzmem i medyc… Czytaj więcej

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Definicja słowa "chemii" ewoluowała w ciągu jego nauki i praktyki. Większość zgadza się, że termin ten jest pochodną alchemii słowa, która była starożytna praktyka, która łączy się zarówno z mistycyzmem i medycyny. Ten, kto praktykuje alchemii był znany jako chemik.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

W domu do 100.000 mieszkańców, Montpellier to miasto położone na Morzu Śródziemnym na południowym wybrzeżu Francji. Miasto ma wiele zabytków i atrakcji turystycznych. Montpellier znajduje się 3 uczelniach kilku.

Studia magisterskie Chemia w Montpellier. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Chemia w Montpellier.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu we Francji
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Mediterranean Agronomic Institute of Montpellier CIHEAM IAMM
Montpellier, Francja

Rosnące zaniepokojenie kwestiami związanymi z żywnością i zastosowaniami produktów naturalnych w regionie śródziemnomorskim stworzyło podstawę do uzyskania tytułu magistra w z ... +

Rosnące zaniepokojenie kwestiami związanymi z żywnością i zastosowaniami produktów naturalnych w regionie śródziemnomorskim stworzyło podstawę do uzyskania tytułu magistra w zakresie „Jakości żywności i chemii produktów naturalnych”. Program jest zorientowany na chemię i ma na celu specjalizację studentów w zakresie koncepcji jakości żywności, autentyczności żywności, różnych aspektów chemii produktów naturalnych oraz waloryzacji odnawialnych źródeł rolno-spożywczych dla produktów o wartości dodanej. Studia podyplomowe promują wiedzę specjalistyczną w zakresie kontroli jakości i różnych zastosowań produktów naturalnych, a także w zakresie najnowocześniejszego oprzyrządowania laboratoryjnego w zakresie analitycznym i przygotowawczym. Uzyskanie tytułu mgr inż. dyplom kwalifikuje ich do kontynuowania studiów doktoranckich i / lub kontynuowania kariery eksperckiej zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. -
Magisterskie
Francuski
Ośrodek kształcenia