Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepszą Chemia stosowana tutaj!

Dla tych, którzy uczęszczają na wyższe wykształcenie, stopień magistra jest kolejnym krokiem po ukończeniu studiów licencjackich. Tego typu program trwa od trzech do trzech lat, co umożliwia studentom lepsze zrozumienie wybranego obszaru tematycznego.

Ale co dokładnie jest Mistrzem Chemii Stosowanej? To pole dotyczy naukowego badania składu, właściwości i zachowania materii, materiałów i substancji. Studenci chemii stosowanej mogą objąć tematy takie jak chemia organiczna, nieorganiczna, analityczna, elektryczna i makromolekularna. Podczas gdy większość programów zapewnia studentom solidne podstawy teoretyczne, głównym tematem chemii analitycznej są aplikacje w świecie rzeczywistym. Niektóre programy mają znaczący składnik laboratoryjny, wymagają od studentów napisania pracy lub umożliwienia rzeczywistych możliwości badawczych.

Liczne korzyści można uzyskać od uzyskania dyplomu chemii.Wielu uczniów odkrywa, że ​​potrafią zwiększyć swoje umiejętności naukowe, takie jak analiza, badania, gromadzenie danych i rozwiązywanie problemów. Ponadto stopień magistra może stanowić solidną bazę wiedzy, która może okazać się przydatna w przyszłej karierze zawodowej.

Studenci, którzy rozważają stopień chemii stosowanej, powinni mieć świadomość, że koszty programu różnią się w zależności od instytucji. Czesne, cen materiałów i opłat zależą od szeregu różnych czynników.

Mistrz Chemii Stosowanej może zapewnić studentom wiele potencjalnych miejsc pracy. Mogą kontynuować pracę w przemyśle farmaceutycznym, medycznym, wydobywczym, technologicznym lub produkcji. Wielu absolwentów wybiera do laboratoriów badawczych agencje rządowe, uniwersytety lub prywatne organizacje. Niektórzy mogą również zdecydować się na kontynuowanie nauki, zarabiając doktorat i pracując w środowiskach akademickich.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o magisterie chemii, pomóż nam pomóc.Wystarczy wyszukać program poniżej i skontaktować się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

5 Wyniki z Chemia stosowana

Novosibirsk State University

Rozwój gospodarki jakiegokolwiek państwa w dużej mierze zależy od materiałów używanych w różnych branżach, ich właściwości funkcjonalnych i bezpieczeństwa między innymi. ... [+]

Rozwój gospodarki jakiegokolwiek państwa w dużej mierze zależy od materiałów używanych w różnych branżach, ich właściwości funkcjonalnych i bezpieczeństwa między innymi. Pod tym względem rozwój nowych materiałów znajduje się na liście priorytetów w rozwoju nauki i technologii.

Nowosybirsk jest wiodącym ośrodkiem badawczym w dziedzinie materiałoznawstwa, chemii i fizyki materiałów. Główny program "Nauka o materiałach" zapewnia możliwości przeprowadzenia projektu badawczego z wiodącymi rosyjskimi zespołami badawczymi oraz wyciągnięcia wniosków z wykładów prowadzonych przez uznanych ekspertów w tej dziedzinie. Publikacja w międzynarodowych recenzowanych czasopismach naukowych jest oczekiwana po zakończeniu projektu. Uważamy, że jest to dobry punkt wyjścia do kariery naukowej w jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin.... [-]

Rosja Novosibirsk
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade da Coruña

Ten mistrz obejmuje orientacji badawczej (pięć specjalności) i orientację profesjonalizacji, a jego okres jednego roku (60 ECTS). Jego celem jest dostarczenie studentom w ... [+]

Wprowadzenie

A Magister Chemii i Chemii Przemysłowej Ma Międzyuczelnianego i jest prowadzone przez uniwersytetach w Santiago de Compostela (USC, koordynator), A Coruña (UDC) i Vigo (UVI), we współpracy z Kolegium Chemii Galicji.

Ten mistrz obejmuje orientacji badawczej (pięć specjalności) i orientację profesjonalizacji, a jego okres jednego roku (60 ECTS).

Jego celem jest dostarczenie studentom wiedzy zdobyć solidne podstawy w zaawansowanej chemii i chemicznych i biologicznych technik instrumentalnych, które pozwalają im orientować w kierunku lub w kierunku profesjonalizacji badań w istotnych kwestiach nauki i technologii chemicznej.

Dlaczego warto studiować na stopień ... [-]
Hiszpania A Coruña Ferrol
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Bologna

Program zapewni studentom wiedzę niezbędną do nowoczesnej chemii i przygotuje ich na stanowiska w różnych obszarach zawodowych, takich jak laboratoria spektroskopowe i an ... [+]

Kurs Erasmus Mundus Joint Master «Zaawansowana spektroskopia w chemii (ASC)» to dwuletni (120 ECTS) program w ramach 5 europejskich uniwersytetów: Uniwersytet Alma Mater w Bolonii, Włochy; University of Helsinki, Finland; Uniwersytet Jagielloński w Krakowie; Uniwersytet w Lipsku, Niemcy; University Lille1, Francja (instytucja koordynująca), zapewnia studentom edukację międzykulturową, jednocześnie zapoznając się z najnowocześniejszymi technikami spektroskopowymi w szerokim zakresie zastosowań. Program zapewni studentom wiedzę niezbędną do nowoczesnej chemii i przygotuje ich na stanowiska w różnych obszarach zawodowych, takich jak laboratoria spektroskopowe i analityczne, producenci oraz stanowiska badawcze i kierownicze w przedsiębiorstwach chemicznych i przedsiębiorstwach. Program opiera się na obowiązkowej mobilności i wydaje wielokrotny stopień. Dostępnych jest kilka dotacji WE. Studenci Erasmus Mundus mają obowiązek studiować w pełnym wymiarze godzin.... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Bologna

Advanced Cosmetic Sciences (ACS) tworzy chemików, którzy mogą działać w firmach kosmetycznych w zakresie projektowania, produkcji, analizy i certyfikacji produktów kosmet ... [+]

Advanced Cosmetic Sciences (ACS) tworzy chemików, którzy mogą działać w firmach kosmetycznych w zakresie projektowania, produkcji, analizy i certyfikacji produktów kosmetycznych.

Program studiów drugiego stopnia szkoli specjalistów zdolnych uchwycić pojawiające się wyzwania wynikające z obecnych regulacji międzynarodowych i mających na celu produkcję bardziej skutecznych i samoistnie bezpieczniejszych kosmetyków w odniesieniu do całego ich cyklu życia.

ACS ma ducha interdyscyplinarnego, mającego na celu zapewnienie teoretycznego i praktycznego szkolenia w zakresie naukowych i technologicznych aspektów produktów kosmetycznych. Program charakteryzuje się teoretyczno-praktycznymi kursami związanymi z badaniem substancji naturalnych i bioaktywnych cząsteczek stosowanych w kosmetykach, chemii i formułowania kosmetyków, analizy składników i preparatów. Zbadana zostanie również anatomia, fizjologia i patologia skóry, a także kontrola mikrobiologiczna, funkcjonalna i toksykologiczna produktów kosmetycznych.... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Drugi stopień z chemii przemysłowej na University of Parma ... [+]

Najlepsze Chemia stosowana .

Chemia przemysłowa, która jest korzystna dla ludzkości. Drugi stopień z chemii przemysłowej na University of Parma Jednym z najbardziej znanych jest jedno z najważniejszych badań energooszczędnych i wysoce selektywnych procedur syntezy, koncentrujących się na ograniczaniu wpływu na środowisko i uzyskiwaniu wysokiej jakości produktów dla różnych sektorów. Program ten składa się z 11 przedmiotów obowiązkowych z co najmniej jednym kursem i laboratorium końcowego trwającym co najmniej sześć miesięcy. Program studiów drugiego stopnia w dziedzinie chemii przemysłowej przygotowuje absolwenta do kariery zawodowej w dziedzinie chemii przemysłowej, z możliwością zatrudnienia w R... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku