Filter
Studia magisterskie
Wietnam Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Business Information Systems Wietnam tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Wietnam oficjalnie Socjalistyczna Republika Wietnamu, jest najdalej na wschód kraju na Półwyspie Indochińskim w południowo-wschodniej Azji. W 2011 Wietnam miał łącznie 163 uczelni (w tym wyższych uczelni i instytutów).

Business Information Systems w Wietnam. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Business Information Systems w Wietnam. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Business Information Systems, Wietnam

Vietnamese-German University

Master of Business Information Systems to profesjonalny program studiów podyplomowych, który przygotowuje studentów do kariery innowacyjnych technologów biznesowych. ... [+]

Magister biznesowych systemów informacyjnych

We współpracy z Uniwersytetem Nauk Stosowanych w Heilbronn i Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Furtwangen, Niemcy.

Dlaczego ten program?

Master of Business Information Systems to profesjonalny program studiów podyplomowych, który przygotowuje studentów do kariery innowacyjnych technologów biznesowych. Technolodzy biznesu są i nadal będą w rosnącym popytem, ​​jak technologia informacyjna odgrywa kluczową rolę w, czy firma nie powiedzie się lub udaje się tym szybko zmieniającym się środowisku biznesowym. Zatem, technolodzy biznesu skoncentrować się na zarządzaniu, nie tylko tworzenie, technologii. Ten program jest dostosowany do potrzeb firm międzynarodowych, takich jak SAP, Mercedes, Bosch, etc, a oferowane w VGU jako program studiów w niepełnym wymiarze godzin, pozwalając studentów do pracy w ciągu dnia i na studia na trzech wieczorów w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) i cały dzień w weekendy.... [-]

Wietnam Ho Chi Minh City
September 2019
Zaoczne
5 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku