Filter
Studia magisterskie
Malezja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Business Information Systems Malezja tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Jeśli potrzebujesz najlepszych warunków nauki w Azji, zapisać się do szkolnictwa wyższego w Malezji.Jest to kraj o bogatej kulturze i działalności wielkich zostawić rozrywkę i zrelaksowany jak studiować w kraju

Business Information Systems w Malezja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Business Information Systems w Malezja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Business Information Systems, Malezja

Monash University Malaysia

Master of Business Information Systems przygotowuje osoby z wcześniejszymi kwalifikacjami w dowolnej dyscyplinie do kariery w zakresie analizy dużych zbiorów danych, anal ... [+]

Master of Business Information Systems przygotowuje osoby z wcześniejszymi kwalifikacjami w dowolnej dyscyplinie do kariery w zakresie analizy dużych zbiorów danych, analizy i projektowania systemów informatycznych, zarządzania projektami IT, analizy biznesowej i systemów dla przedsiębiorstw.

Master of Business Information Systems oferuje również możliwości rozwoju w świecie zarządzania przedsiębiorstwem dla studentów z wcześniejszymi kwalifikacjami w każdej dyscyplinie informatycznej i technologii.

Ten program oferuje opcję przejścia do ścieżki doświadczenia przemysłowego lub do podjęcia projektu badawczego.

STRUKTURA KURSU

MBIS wymaga pomyślnego ukończenia... [-]

Malezja Subang Jaya
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku