MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Budownictwo w Santa Cruz de Tenerife

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Budownictwo w %Santa Cruz de Tenerife. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Budownictwo w Santa Cruz de Tenerife.

1 Wyniki z Budownictwo, Santa Cruz de Tenerife Filter

Magister zarządzania i innowacji technologicznych w budownictwie

Universidad de La Laguna
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Ten mistrz ma na celu przeszkolenie specjalistów w tych nowych metod, które są dzisiaj i oczywiste znaczenie jako jeden z sektorów innowacji w dziedzinie zarządzania budowlane ...

Czytaj więcej