Kształcenie na odległość studia magisterskie Sofia - Magister

Kształcenie na odległość studia magisterskie w Sofia - Magister

Magisterskie

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Mistrz jest absolwentem poziomie programu akademickiego, który trwa około dwóch lat poza licencjat otrzymać. Master dostępne są w wielu różnych specjalności, w zależności od szkoły, mogą być również oferowane w trybie online lub osobiście. Zarabianie magistra mogą prowadzić do zwiększenia możliwości pracy dla absolwentów.

 

 

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Ministerstwo edukacji często nadzoruje edukację w Bułgarii. Studenci, którzy realizują studia wyższe na uniwersytecie często się pewien procent patronatem rządu, aby mogły z powodzeniem ukończyć studia.

Sofia jest stolicą i największym miastem w Bułgarii, ma wiele prestiżowych wyższych ośrodków kształcenia, które są rozpoznawane na całym świecie. Uniwersytety i kolegia tysięcy zapisują uczniów rocznie, aby pomieścić duże zapotrzebowanie na edukację. Klemens z Ochrydy uniwersytecie w Sofii jest cenionym tutaj.

Kształcenie na odległość studia magisterskie. Kształcenie na odległość studia z najlepszych uniwersytetów w Sofia. Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie w Sofia!

Czytaj więcej

Mistrzem W Dziedzinie Rachunkowości I Finansów

VUZF University
Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2018 Bułgaria Sofia

Kształcenie na poziomie magistra w zakresie rachunkowości i finansów ma na celu zaspokajanie potrzeb prywatnych firm i sektora rządowego. Proces nauczania i uczenia się ma na celu rozwinięcie kreatywnego myślenia i iniciative wraz z umiejętnością podejmowania racjonalnych decyzji w zakresie zarządzania. Studenci zdobywają teoretyczne umiejętności w dziedzinie rachunkowości, które pomogą im stać się dobrymi profesjonalistami. Mają także możliwość zdobycia umiejętności w dziedzinie finansów i rachunkowości wraz z rachunkowością zarządczą. [+]

Kształcenie na poziomie magistra w zakresie rachunkowości i finansów ma na celu zaspokajanie potrzeb prywatnych firm i sektora rządowego.

Proces nauczania i uczenia się ma na celu rozwinięcie kreatywnego myślenia i iniciative wraz z umiejętnością podejmowania racjonalnych decyzji w zakresie zarządzania. Studenci zdobywają teoretyczne umiejętności w dziedzinie rachunkowości, które pomogą im stać się dobrymi profesjonalistami. Mają także możliwość zdobycia umiejętności w dziedzinie finansów i rachunkowości wraz z rachunkowością zarządczą.

Studenci zdobywają szeroką wiedzę w sferze finansów, kredytowania, zarządzania przedsiębiorstwem i ekonomii oraz technologii informacyjnych.... [-]


Magister Ekonomii (kierownictwo I Zarządzanie)

VUZF University
Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2018 Bułgaria Sofia

Program Master in Economics (Leadership and Management) otwarty jest na szkolenia specjalistów łączących wiedzę w dziedzinie ekonomii z umiejętnościami przywódczymi i zarządzającymi w celu skutecznego prowadzenia stanowisk kierowniczych w różnych organizacjach. [+]

Program Master in Economics (Leadership and Management) otwarty jest na szkolenia specjalistów łączących wiedzę w dziedzinie ekonomii z umiejętnościami przywódczymi i zarządzającymi w celu skutecznego prowadzenia stanowisk kierowniczych w różnych organizacjach.

Ta specjalność będzie badać wąsko wyspecjalizowane dyscypliny, które zapewnią absolwentom kombinowane myślenie i chęć podejmowania decyzji menedżerskich.

Wśród innowacyjnych dyscyplin są: "Umiejętności biznesowe dla udanego przywództwa", "Zarządzanie procesami biznesowymi", "Diagnostyka ryzyka firmy", "Płatności elektroniczne".

Kariera

Umiejętności zdobywane przez absolwentów tego programu mają na celu przywodzenie przywództwa i zarządzanie w wysoce zmieniającym się środowisku współczesnych systemów gospodarczych.... [-]


Magister W Finansach

VUZF University
Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2018 Bułgaria Sofia

Edukacja w programie finansów na Uniwersytecie VUZF charakteryzuje się koncentracją innowacyjnych dyscyplin specjalistycznych, których studia będą tworzyć profesjonalistów o silnych umiejętnościach analitycznych i menedżerskich, gotowych do pracy w obecnym, dynamicznym środowisku biznesowym. [+]

O programie

Edukacja w programie finansów na Uniwersytecie VUZF charakteryzuje się koncentracją innowacyjnych dyscyplin specjalistycznych, których studia będą tworzyć profesjonalistów o silnych umiejętnościach analitycznych i menedżerskich, gotowych do pracy w obecnym, dynamicznym środowisku biznesowym.

Kluczowe kompetencje

Absolwenci będą:

być w stanie z powodzeniem inwestować w aktywa finansowe i realne; znać różne typy ryzyka biznesowego; wiedzieć, jak tworzyć i zarządzać budżetami różnych organizacji, a także analizować ich sprawozdania finansowe; posiadają kompetencje w zakresie cech finansowych związanych z zagranicznymi transakcjami handlowymi. Realizacja ... [-]

Mistrza W Zarządzaniu Finansami I Marketingu

VUZF University
Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2018 Bułgaria Sofia

Edukacja w programie "Zarządzanie finansami i marketingiem" jest połączeniem dyscyplin, nadających się do tych, którzy pragną szerszego spojrzenia na zależność i siłę relacji między procesami tworzenia, komunikacji i dostarczania wartości, co jest w rzeczywistości marketingiem a także wyniki finansowe organizacji. [+]

O programie

Edukacja w programie "Zarządzanie finansami i marketingiem" jest połączeniem dyscyplin, nadających się do tych, którzy pragną szerszego spojrzenia na zależność i siłę relacji między procesami tworzenia, komunikacji i dostarczania wartości, co jest w rzeczywistości marketingiem a także wyniki finansowe organizacji.

Kluczowe kompetencje

Absolwenci będą:

być przygotowany do powiązania działań marketingowych z wynikami finansowymi; posiadają kompetencje do skutecznego tworzenia i zarządzania budżetami; znać delikatność etykiety biznesowej i znaczenie umiejętności prezentacyjnych dla udanego biznesu; być w stanie przygotować strategie finansowe, które wyrażają plany marketingowe. Realizacja ... [-]