Szukaj tutaj Kształcenie na odległość studia magisterskie w Bułgaria

Top Kształcenie na odległość studiów magisterskich w Bułgaria

Magisterskie

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Rzemiosło artystyczne są niezbędne do tworzenia projektów w przyjemne wszystkich dziedzinach życia. Bez nich świat byłby bardzo nudny. Mistrz Sztuki Użytkowej daje lepsze zrozumienie wykorzystania wiedzy w tych dziedzinach praktycznych.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Bułgaria istnieje od ponad 13 wieków w Europie, łączącej wschód i zachód. Zagraniczni studenci łatwo dopasować do bułgarskiej kultury społeczeństwa i cieszyć się życiem pełnym wrażeń, zabawy i kreatywności.

Mistrzowie programów studiów Kształcenie na odległość, Kształcenie na odległość Masters z najlepszych szkół biznesu i uniwersytetów w Bułgaria. Znajdź swój Kształcenie na odległość mistrza Bułgaria Here!

Czytaj więcej

Mistrzem W Dziedzinie Rachunkowości I Finansów

VUZF University
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2018 Bułgaria Sofia

Kształcenie na poziomie magistra w zakresie rachunkowości i finansów ma na celu zaspokajanie potrzeb prywatnych firm i sektora rządowego. Proces nauczania i uczenia się ma na celu rozwinięcie kreatywnego myślenia i iniciative wraz z umiejętnością podejmowania racjonalnych decyzji w zakresie zarządzania. Studenci zdobywają teoretyczne umiejętności w dziedzinie rachunkowości, które pomogą im stać się dobrymi profesjonalistami. Mają także możliwość zdobycia umiejętności w dziedzinie finansów i rachunkowości wraz z rachunkowością zarządczą. [+]

Kształcenie na poziomie magistra w zakresie rachunkowości i finansów ma na celu zaspokajanie potrzeb prywatnych firm i sektora rządowego.

Proces nauczania i uczenia się ma na celu rozwinięcie kreatywnego myślenia i iniciative wraz z umiejętnością podejmowania racjonalnych decyzji w zakresie zarządzania. Studenci zdobywają teoretyczne umiejętności w dziedzinie rachunkowości, które pomogą im stać się dobrymi profesjonalistami. Mają także możliwość zdobycia umiejętności w dziedzinie finansów i rachunkowości wraz z rachunkowością zarządczą.

Studenci zdobywają szeroką wiedzę w sferze finansów, kredytowania, zarządzania przedsiębiorstwem i ekonomii oraz technologii informacyjnych.... [-]


Magister Ekonomii (kierownictwo I Zarządzanie)

VUZF University
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2018 Bułgaria Sofia

Program Master in Economics (Leadership and Management) otwarty jest na szkolenia specjalistów łączących wiedzę w dziedzinie ekonomii z umiejętnościami przywódczymi i zarządzającymi w celu skutecznego prowadzenia stanowisk kierowniczych w różnych organizacjach. [+]

Program Master in Economics (Leadership and Management) otwarty jest na szkolenia specjalistów łączących wiedzę w dziedzinie ekonomii z umiejętnościami przywódczymi i zarządzającymi w celu skutecznego prowadzenia stanowisk kierowniczych w różnych organizacjach.

Ta specjalność będzie badać wąsko wyspecjalizowane dyscypliny, które zapewnią absolwentom kombinowane myślenie i chęć podejmowania decyzji menedżerskich.

Wśród innowacyjnych dyscyplin są: "Umiejętności biznesowe dla udanego przywództwa", "Zarządzanie procesami biznesowymi", "Diagnostyka ryzyka firmy", "Płatności elektroniczne".

Kariera

Umiejętności zdobywane przez absolwentów tego programu mają na celu przywodzenie przywództwa i zarządzanie w wysoce zmieniającym się środowisku współczesnych systemów gospodarczych.... [-]


Magister W Finansach

VUZF University
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2018 Bułgaria Sofia

Edukacja w programie finansów na Uniwersytecie VUZF charakteryzuje się koncentracją innowacyjnych dyscyplin specjalistycznych, których studia będą tworzyć profesjonalistów o silnych umiejętnościach analitycznych i menedżerskich, gotowych do pracy w obecnym, dynamicznym środowisku biznesowym. [+]

O programie

Edukacja w programie finansów na Uniwersytecie VUZF charakteryzuje się koncentracją innowacyjnych dyscyplin specjalistycznych, których studia będą tworzyć profesjonalistów o silnych umiejętnościach analitycznych i menedżerskich, gotowych do pracy w obecnym, dynamicznym środowisku biznesowym.

Kluczowe kompetencje

Absolwenci będą:

być w stanie z powodzeniem inwestować w aktywa finansowe i realne; znać różne typy ryzyka biznesowego; wiedzieć, jak tworzyć i zarządzać budżetami różnych organizacji, a także analizować ich sprawozdania finansowe; posiadają kompetencje w zakresie cech finansowych związanych z zagranicznymi transakcjami handlowymi. Realizacja ... [-]

Mistrza W Zarządzaniu Finansami I Marketingu

VUZF University
Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu October 2018 Bułgaria Sofia

Edukacja w programie "Zarządzanie finansami i marketingiem" jest połączeniem dyscyplin, nadających się do tych, którzy pragną szerszego spojrzenia na zależność i siłę relacji między procesami tworzenia, komunikacji i dostarczania wartości, co jest w rzeczywistości marketingiem a także wyniki finansowe organizacji. [+]

O programie

Edukacja w programie "Zarządzanie finansami i marketingiem" jest połączeniem dyscyplin, nadających się do tych, którzy pragną szerszego spojrzenia na zależność i siłę relacji między procesami tworzenia, komunikacji i dostarczania wartości, co jest w rzeczywistości marketingiem a także wyniki finansowe organizacji.

Kluczowe kompetencje

Absolwenci będą:

być przygotowany do powiązania działań marketingowych z wynikami finansowymi; posiadają kompetencje do skutecznego tworzenia i zarządzania budżetami; znać delikatność etykiety biznesowej i znaczenie umiejętności prezentacyjnych dla udanego biznesu; być w stanie przygotować strategie finansowe, które wyrażają plany marketingowe. Realizacja ... [-]