W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Bromatologia w Republika Południowej Afryki

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Bromatologia w Republika Południowej Afryki

Bromatologia

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

W programach nauki o żywności studenci poznają naukowe zasady za przetwórstwa żywności, przechowywania, pakowania i dystrybucji. Uczą żywienie człowieka, chemia żywności, mikrobiologia, oraz zdrowia i bezpieczeństwa ludzi.

Państwo położone na południowym krańcu Afryki, Republika Południowej Afryki, ma bogatą kulturę, że nigdy nie mam dość podczas zwiedzania lub studiuje tutaj. Językami tutaj m.in. Afrykanerów i angielskim, a także holenderski. Życie w kampusie ogromnej południowoafrykańskiego University, Uniwersytet w Johannesburgu lub uniwersytetu drugiej będzie niewiarygodny. Będziesz miłował interakcji z Bantus tutaj i tropikalnego klimatu regionu.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie w Republika Południowej Afryki. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Bromatologia w Republika Południowej Afryki.

Czytaj więcej

Magister W żywności, żywienia I Dobre Samopoczucie

University of Pretoria
Stacjonarne February 2019 Republika Południowej Afryki Pretoria

Instytucjonalne Theme Research (IRT) "Żywność, Żywienie i dobrego samopoczucia" próbuje odnieść się do pojawiających się problemów społecznych związanych z brakiem bezpieczeństwa żywnościowego, braki odżywiania i głodu, [+]

Mistrz w Żywności, Żywienia i dobre samopoczucie

&nbsp

Instytucjonalne Theme Research (IRT) "Żywność, Żywienie i dobrego samopoczucia" próbuje odnieść się do pojawiających się problemów społecznych związanych z brakiem bezpieczeństwa żywnościowego, braki odżywiania i głodu, zwłaszcza w Afryce. Jest postrzegana jako narzędzie do tworzenia, w średnim okresie, Instytut Żywności, Żywienia i dobre samopoczucie na celu zebranie wszystkich uczelni nauczania studiów podyplomowych i umiejętności badawczych i działań w tej dziedzinie w celu ostatecznego utworzenia Centrum Doskonałości.

&nbsp

W odpowiedzi na wyżej wymienione wyzwania, wizja tego Instytutu będą stać się wiodącym międzynarodowym Centrum Doskonałości w obszarze interdyscyplinarnych badań i szkoleń podyplomowych w celu znalezienia innowacyjnych i kompleksowych sposobów rozwiązywania aktualnych ograniczeń do osiągnięcia Milenijnych Celów Rozwoju w odniesieniu do żywności, żywienia i dobrobytu w regionie Afryki Subsaharyjskiej do 2020 roku.Misją nowego instytutu jest strategicznie pozycję UP jako międzynarodowo uznane Centrum Doskonałości z masy krytycznej naukowców koncentrując się na interdyscyplinarnych badań i szkoleń, studiów podyplomowych, które odpowiada na potrzeby zainteresowanych stron w celu promowania długoterminowego zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi, Polityka obsługę dźwięku co w odniesieniu do żywności, żywienia i dobre samopoczucie, a wraz z strategicznych krajowych, regionalnych i międzynarodowych partnerów, w znaczący sposób zdolności w tej dziedzinie poprzez rozwój czołowych specjalistów i naukowców. ... [-]


MTech W Technologii żywności

University of Johannesburg
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Podstawowym celem MTech Technologii Żywności jest zapewnienie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje, podejmowanie decyzji, myślenie strategiczne i zdolności organizacyjne. [+]

Podstawowym celem MTech Technologii Żywności jest zapewnienie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje, podejmowanie decyzji, myślenie strategiczne i zdolności organizacyjne.

Rozprawa oparte MTech Food Technology składa się z kompleksowego badania wyspecjalizowanego obszaru w zakresie specjalizacji, podano dalej i złożyć w formie pracy dyplomowej pod koniec programu. Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]