W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Bromatologia w Afryce

Znajdź W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie na kierunku Bromatologia w Afryce

Bromatologia

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Nauk o Żywności jest gałęzią nauk stosowanych, które koncentruje się na fizycznej składu żywności i rozwoju biologicznych, które muszą odbywać się aby żywność była produkowana. Studiowanie nauk żywności mogą pomóc w rozwoju przetwórstwa spożywczego, jak również bezpiecznego pakowania i dystrybucji żywności.

Nawet jeśli zdecydujesz mitologiczne, Afryka Wschodnia jest czarującą Tanzanii; Senegal, land of Teranga lub Republiki Południowej Afryki, z jego szerokich możliwości, aby zanurzyć się w badania i służyć, w Afryce, będą przytłaczające.

W niepełnym wymiarze czasu studia magisterskie kierunek Bromatologia. Uzyskaj wszystkie informacje o W niepełnym wymiarze czasu studiach magisterskich na kierunku Bromatologia w Afryce.

Czytaj więcej

Magister W żywności, żywienia I Dobre Samopoczucie

University of Pretoria
Stacjonarne February 2019 Republika Południowej Afryki Pretoria

Instytucjonalne Theme Research (IRT) "Żywność, Żywienie i dobrego samopoczucia" próbuje odnieść się do pojawiających się problemów społecznych związanych z brakiem bezpieczeństwa żywnościowego, braki odżywiania i głodu, [+]

Mistrz w Żywności, Żywienia i dobre samopoczucie

&nbsp

Instytucjonalne Theme Research (IRT) "Żywność, Żywienie i dobrego samopoczucia" próbuje odnieść się do pojawiających się problemów społecznych związanych z brakiem bezpieczeństwa żywnościowego, braki odżywiania i głodu, zwłaszcza w Afryce. Jest postrzegana jako narzędzie do tworzenia, w średnim okresie, Instytut Żywności, Żywienia i dobre samopoczucie na celu zebranie wszystkich uczelni nauczania studiów podyplomowych i umiejętności badawczych i działań w tej dziedzinie w celu ostatecznego utworzenia Centrum Doskonałości.

&nbsp

W odpowiedzi na wyżej wymienione wyzwania, wizja tego Instytutu będą stać się wiodącym międzynarodowym Centrum Doskonałości w obszarze interdyscyplinarnych badań i szkoleń podyplomowych w celu znalezienia innowacyjnych i kompleksowych sposobów rozwiązywania aktualnych ograniczeń do osiągnięcia Milenijnych Celów Rozwoju w odniesieniu do żywności, żywienia i dobrobytu w regionie Afryki Subsaharyjskiej do 2020 roku.Misją nowego instytutu jest strategicznie pozycję UP jako międzynarodowo uznane Centrum Doskonałości z masy krytycznej naukowców koncentrując się na interdyscyplinarnych badań i szkoleń, studiów podyplomowych, które odpowiada na potrzeby zainteresowanych stron w celu promowania długoterminowego zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi, Polityka obsługę dźwięku co w odniesieniu do żywności, żywienia i dobre samopoczucie, a wraz z strategicznych krajowych, regionalnych i międzynarodowych partnerów, w znaczący sposób zdolności w tej dziedzinie poprzez rozwój czołowych specjalistów i naukowców. ... [-]


MTech W Technologii żywności

University of Johannesburg
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 - 4 lat February 2019 Republika Południowej Afryki Johannesburg

Podstawowym celem MTech Technologii Żywności jest zapewnienie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje, podejmowanie decyzji, myślenie strategiczne i zdolności organizacyjne. [+]

Podstawowym celem MTech Technologii Żywności jest zapewnienie studentom specjalistycznej zaawansowanego kształcenia i szkolenia przy jednoczesnym spełnieniu wymagań konkretnego komponentu badawczego, tak aby uczniowie mogą opanować wymagane umiejętności eksperymentalnych i technologicznych i niezbędnych umiejętności pracy w terenie, takich jak innowacje, podejmowanie decyzji, myślenie strategiczne i zdolności organizacyjne.

Rozprawa oparte MTech Food Technology składa się z kompleksowego badania wyspecjalizowanego obszaru w zakresie specjalizacji, podano dalej i złożyć w formie pracy dyplomowej pod koniec programu. Stopień wymaga wysokiego poziomu wiedzy i zdolności intelektualne i teoretyczne problemy związane z kierunkiem studiów i krytycznego rozumowania, przygotowania, analizy i oceny konkretnego problemu w dziedzinie badań.... [-]