Szukaj tutaj Broadcast Journalism Maryland, MD

Znajdź najlepszą Broadcast Journalism Maryland, MD tutaj!

Broadcast Journalism

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Maryland jest stanem USA i dzielenie granicy z Wirginii Zachodniej Wirginii i Dystrykcie Kolumbii. Wiele historycznych i wysoko w rankingu uczelni służyć ten stan. Istnieje szereg wyspecjalizowanych kolegiów kształcących się lekarzy, dentystów, prawników, inżynierów, pracowników socjalnych i farmacji.

Broadcast Journalism Maryland, MD. Pobierz wszystkie informacje o Broadcast Journalism i skontaktować się ze szkołą dla Maryland, MD Broadcast Journalism bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magisterskie Broadcast Journalism Stany Zjednoczone Maryland, MD. Zajrzyj kategorię} Magisterskie Stany Zjednoczone zamiast.

Search for similar programs here