MASTERSTUDIES.PL

Magister Rio de Janeiro - Szukaj studiów magisterskich w Rio de Janeiro tutaj

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Mistrz jest absolwentem poziomie programu akademickiego, który trwa około dwóch lat poza licencjat otrzymać. Master dostępne są w wielu różnych specjalności, w zależności od szkoły, mogą być również oferowane w trybie online lub osobiście. Zarabianie magistra mogą prowadzić do zwiększenia możliwości pracy dla absolwentów.

 

 

Brazylia jest obecnie jednym z 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na wybitne wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Nie ma wiele bariera językowa, ponieważ większość kursów oferowane są w języku portugalskim.Brazylia ma 50 publicznych i 80 prywatnych uczelni

To miasto ma wiele udogodnień, aby zapewnić na wszystkich poziomach edukacji. Niektóre z ważnych uniwersytetów i szkół wyższych w tym mieście są Rio de Janeiro State University i Federal University of Rio de Janeiro.

Magister Rio de Janeiro. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Rio de Janeiro. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister - Bejrut

Access Masters
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 dzień Skontaktuj się ze szkołą Brazylia São Paulo Meksyk Buenavista Indie Mumbai Włochy Milan New Delhi Francja Paris Rosja Moscow Rio de Janeiro Liban Beirut Niemcy Munich Kolumbia Medellín Ukraina Kyiv Belgia Brussels Peru Lima Bengaluru Bogotá + 26 więcej

Program Access Masters Tour wprowadzi Cię w szeroką gamę programów Masters i połączy Cię z przedstawicielami najlepszych szkół biznesu na świecie. Rejestrując się, uzyskasz dostęp do pełnego programu wydarzenia.

Magister - Rio de Janeiro

Access Masters
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 dzień Skontaktuj się ze szkołą Indie New Delhi Brazylia Rio de Janeiro + 2 więcej

Program Access Masters Tour wprowadzi Cię w szeroką gamę programów Masters i połączy Cię z przedstawicielami najlepszych szkół biznesu na świecie. Rejestrując się, uzyskasz dostęp do pełnego programu wydarzenia.

Tytułu zawodowego magistra w dziedzinie zarządzania kreatywnej gospodarki

ESPM
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro

Zawodowiec Mistrz jest bezpośrednio związana z innowacji i badań stosowanych. Poprzez akademickiego wysokim poziomie, dostosowane do stałej bazy badawczej i aplikacji tematycznych dla rynku pracy, możliwe jest, aby analizować sytuacje wynikające z codziennego życia w szerszym zakresie i aby je przewidzieć.

Pós-graduação em direito

Universidade Estácio
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro

A área de concentração possui como linha condutora o Direito Constitucional, a Teoria da Constituição, a Teoria dos Direitos Fundamentais e a Filosofia do Direito. Esta é matriz que integra as duas linhas de pesquisa. Promove a investigação conjunta das dimensões processual e material do Direito e, assim, dos direitos fundamentais, tendo por base uma estrutura interdisciplinar/transdisciplinar, aberta, reflexiva.

Administração e desenv. empresarial

Universidade Estácio
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro + 1 więcej

O MADE tem como missão produzir conhecimento e qualificar profissionais em gestão empresarial para atuação em docência, pesquisa e prática de negócios, estimulando consciência crítica que contribua para o desenvolvimento científico, tecnológico, cultural e social do País, com compromisso ético e responsabilidade social.

programy wykonawcze edukacji

The Coppead Graduate School of Business, the Federal University of Rio de Janeiro
Ośrodek kształcenia Zaoczne Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro

COPPEAD to nie stopień Executive są programy edukacyjne mające na celu tworzenie i modernizacja brazylijski kierownictwo w różnych obszarach działalności gospodarczej i zarządzania.

ustawicznego kształcenia

The Coppead Graduate School of Business, the Federal University of Rio de Janeiro
Ośrodek kształcenia Zaoczne Marzec 2020 Brazylia Rio de Janeiro

COPPEAD oferuje 160 godzin realizowaniu programów edukacyjnych mających na celu doświadczonych profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie w danej praktyce biznesowej.

Master in Fashion Management - Online

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 350 godziny Listopad 2019 Brazylia Rio de Janeiro

Kurs Online Fashion Management ma na celu umożliwienie studentowi spojrzenia na najważniejsze obszary związane z prowadzeniem firmy modowej, ze specjalnymi wskazówkami na temat kreatywnej ekonomii i małych modeli biznesowych.

Magister marketingu mody

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Ośrodek kształcenia Zaoczne 400 godziny Wrzesień 2019 Brazylia Rio de Janeiro

Chcesz się nauczyć marketingu i mody? Chcesz się uczyć mody i lubisz marketing? Jej miejsce jest w IED Rio, w Professional Professional Marketing Master uczysz się marketingu z profesorami, którzy są punktem odniesienia na rynku mody.