Magister Belém - Szukaj studiów magisterskich w Belém

Magister Belém - Szukaj studiów magisterskich w Belém tutaj

Magisterskie

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wielu studentów zdecydować, aby zwiększyć swoje doświadczenie i edukację poprzez realizację Master. Mistrz może potrwać około dwóch lat, aby zarobić, a są programy oferowane w wielu różnych dziedzinach, tak aby uczniowie mogą znaleźć nacisk, który pracuje dla nich i dla ich celów.

 

W Brazylii istnieją trzy rodzaje stopni: Licencjat - trwa od czterech do sześciu lat, aby wypełnić i studenci mogą pracować jako nauczyciele po ukończeniu czterech latach badań. Masters - trwa od jednego do dwóch lat, aby osiągnąć; doktoranckie / PhD - najwyższy stopień można studiować i trwa trzy do czterech lat do osiągnięcia. Te trzy stopnie luźno odpowiadają trzy cykle procesu bolońskiego - europejskiego systemu szkolnictwa wyższego. Oznacza to, że jeśli masz osiągnąć licencjat na europejskim uniwersytecie, powinien być uprawniony do uzyskania magistra w Brazylii.

Belém to stolica i największe miasto stanu Pará w kraju 's północnym. Założona w 1616 przez Królestwo Portugalii Belém był pierwszym kolonia na Amazon, ale nie stają się częścią Brazylii aż do 1775 roku.

Magister Belém. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Belém. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

W Absolwent Inżynierii Lądowej

Universidade Veiga de Almeida (UVA)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin March 2018 Brazylia Belém

Absolwent Inżynierii Cywilnej Oczywiście można dokonać w ciągu pięciu lat (10 okresów) i jest tak skonstruowane, aby zapewnić klasyczne podstawy teoretyczne i najbardziej nowoczesnych zaawansowanych technik mających zastosowanie do rozwiązywania problemów w tym obszarze. [+]

Magister Belém - Magister w Belém. Kurs Absolwent Inżynierii Cywilnej Oczywiście można dokonać w ciągu pięciu lat (10 okresów) i jest tak skonstruowane, aby zapewnić klasyczne podstawy teoretyczne i najbardziej nowoczesnych zaawansowanych technik mających zastosowanie do rozwiązywania problemów w tym obszarze. Kurs zapewnia studentowi solidne wykształcenie w obszarze pracy, rosnące w zakresie ze względu na stały rozwój technologiczny współczesnego świata, podkreślając nie-agresji w środowisku i udział, zwiększając inżynierów cywilnych w działalności zarządzania , zarządzania i planowania. Każdego dnia jest wiele i głębokie zmiany, ze względu na rozwój nowych materiałów i technologii, a także stworzenie i przyjęcie nowych metod analitycznych, pod wpływem korzystania z komputerów. Dlatego pole Inżynieryjne działalności rozszerzył i ekstrapolowane tradycyjnie preferowane obszary (budowle, geotechniczne i transport, zasoby wodne i materiałów budowlanych). Po innowacji i stara się utrzymać obecne metody programowe ukończeniu studiów i nauczania, kurs Inżynierii Lądowej na UVA zapewnia swoim studentom wizyt technicznych i zajęć praktycznych w laboratoriach geotechnicznych, materiałów budowlanych, topografii i środków obliczeniowych. Charakterystyka kursu Kurs zapewnia studentowi solidne wykształcenie w obszarze pracy, rosnące w zakresie ze względu na stały rozwój technologiczny współczesnego świata, podkreślając nie-agresji w środowisku i udział, zwiększając inżynierów cywilnych w działalności zarządzania, zarządzania i planowania. Po innowacje oraz starając zaktualizowany program nauczania licencjackich i metody nauczania, inżynieria lądowa UVA Kurs zapewnia swoim studentom wizyt technicznych i zajęć praktycznych w Geotechniczne laboratoriach inżynierii, materiałów budowlanych, topografii i środków obliczeniowych. Różnica UVA Oczywiście ma geotechniczne laboratoryjne, materiały budowlane i żelbetowych oraz infrastruktury IT, składające się z siedmiu laboratoriów komputerowych i dwóch pokoi multimedialnych;... [-]