Magister Pará - Szukaj studiów magisterskich w Pará

Magister Pará - Szukaj studiów magisterskich w Pará tutaj

Magisterskie

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Po uzyskaniu stopnia licencjata, wielu studentów zdecydować, aby zwiększyć swoje doświadczenie i edukację poprzez realizację Master. Mistrz może potrwać około dwóch lat, aby zarobić, a są programy oferowane w wielu różnych dziedzinach, tak aby uczniowie mogą znaleźć nacisk, który pracuje dla nich i dla ich celów.

 

Brazylia, oficjalnie Federacyjnej Republiki Brazylii, jest największym krajem w Ameryce Południowej, zarówno w Ameryce Łacińskiej i regionie. To jest świat 's piątym krajem, pod względem obszarów geograficznych i przez mieszkańców, z czego ponad 193 milionów ludzi.

Wiele szkoły wyższe zostały ustanowione w tym stanie. Oferują one certyfikaty, od dyplomów stopni. Niektóre z tych instytucji m.in. Uniwersytet Federalny Para, Uniwersytet w Amazonii i Uniwersytet Stanowy Para.

Magister Pará. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Pará. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Czytaj więcej

W Absolwent Inżynierii Lądowej

Universidade Veiga de Almeida (UVA)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin March 2018 Brazylia Belém

Absolwent Inżynierii Cywilnej Oczywiście można dokonać w ciągu pięciu lat (10 okresów) i jest tak skonstruowane, aby zapewnić klasyczne podstawy teoretyczne i najbardziej nowoczesnych zaawansowanych technik mających zastosowanie do rozwiązywania problemów w tym obszarze. [+]

Magister Pará - Magister w Pará. Kurs Absolwent Inżynierii Cywilnej Oczywiście można dokonać w ciągu pięciu lat (10 okresów) i jest tak skonstruowane, aby zapewnić klasyczne podstawy teoretyczne i najbardziej nowoczesnych zaawansowanych technik mających zastosowanie do rozwiązywania problemów w tym obszarze. Kurs zapewnia studentowi solidne wykształcenie w obszarze pracy, rosnące w zakresie ze względu na stały rozwój technologiczny współczesnego świata, podkreślając nie-agresji w środowisku i udział, zwiększając inżynierów cywilnych w działalności zarządzania , zarządzania i planowania. Każdego dnia jest wiele i głębokie zmiany, ze względu na rozwój nowych materiałów i technologii, a także stworzenie i przyjęcie nowych metod analitycznych, pod wpływem korzystania z komputerów. Dlatego pole Inżynieryjne działalności rozszerzył i ekstrapolowane tradycyjnie preferowane obszary (budowle, geotechniczne i transport, zasoby wodne i materiałów budowlanych). Po innowacji i stara się utrzymać obecne metody programowe ukończeniu studiów i nauczania, kurs Inżynierii Lądowej na UVA zapewnia swoim studentom wizyt technicznych i zajęć praktycznych w laboratoriach geotechnicznych, materiałów budowlanych, topografii i środków obliczeniowych. Charakterystyka kursu Kurs zapewnia studentowi solidne wykształcenie w obszarze pracy, rosnące w zakresie ze względu na stały rozwój technologiczny współczesnego świata, podkreślając nie-agresji w środowisku i udział, zwiększając inżynierów cywilnych w działalności zarządzania, zarządzania i planowania. Po innowacje oraz starając zaktualizowany program nauczania licencjackich i metody nauczania, inżynieria lądowa UVA Kurs zapewnia swoim studentom wizyt technicznych i zajęć praktycznych w Geotechniczne laboratoriach inżynierii, materiałów budowlanych, topografii i środków obliczeniowych. Różnica UVA Oczywiście ma geotechniczne laboratoryjne, materiały budowlane i żelbetowych oraz infrastruktury IT, składające się z siedmiu laboratoriów komputerowych i dwóch pokoi multimedialnych;... [-]