Szukaj tutaj Branding w Azji

Znajdź najlepsze studia Branding w Azji tutaj!

Branding

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Tytuł magistra w Branding ma na celu dostarczenie studentom zestawów umiejętności niezbędnych do zarządzania marką. To sprawia, że ​​nacisk na fakt, że marka nie jest już, jak to się pakuje, ale także cały proces i kontekst, w którym jest dostarczane do odbiorców.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Branding w Azji. Wszystkie informacje Branding i skontaktować się ze szkołą w Azji bezpośrednio!

Czytaj więcej

Studia Podyplomowe W Zakresie Projektowania Strategicznego I Przywództwa Marki

Srishti Institute of Art, Design and Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat July 2018 Indie Bangalore

Program studiów podyplomowych w strategicznych Design and Brand Leadership sprzyja projekt i strategicznych Leader z agile umiejętności zawodowych, który jest znacząco zaradni i przetwarzania zorientowany w dziedzinie projektowania strategii i przywództwa marki. Program ten łączy w sobie ram projektu myślenia z brandingiem i umiejętności przywódczych w metodologii projektowania strategii. [+]

Branding Azji. M.Des. w projektowaniu strategicznym i przywództwie marki Program studiów podyplomowych w strategicznych Design and Brand Leadership sprzyja projekt i strategicznych Leader z agile umiejętności zawodowych, który jest znacząco zaradni i przetwarzania zorientowany w dziedzinie projektowania strategii i przywództwa marki. Program ten łączy w sobie ram projektu myślenia z brandingiem i umiejętności przywódczych w metodologii projektowania strategii. Kluczowym czynnikiem wyróżniającym-programu strategii projektowania podyplomowych jest jej kierownictwo budowy składnika akademickiej. Kurs ma na celu rozwój zdolności przywódczych, zwiększając swoją wiedzę na temat dziedziny projektowania i zamknąć lukę pomiędzy tym zrozumienia i sensownego działania. Takie podejście sprawia, że ​​akademickie agenta zmian na przyszłe wyzwania w zakresie projektowania w różnych kulturach i granic. Ten transformacyjny proces uczenia się i praktyka pozwoli na ustalenie jasnych wskazówek, aby iść do przodu w swojej karierze. Jeśli zapisać się na ten kurs z tłem lub zainteresowaniem w konkretnej dziedzinie, takich jak sztuki, designu, mediów, biznesu, ekonomii, inżynierii, zarządzania, finansów, można dążyć do ukierunkowanego planu zagospodarowania przestrzennego, aby poszerzyć swoją karierę poprzez integrację projektowania myślenie i strategiczny projekt. Ten kurs pozwoli absolwent każdej dyscyplinie nabyć, przyswojenia i praktykować swoją wiedzę domeny z dodatkiem zestawu możliwości poprzez zastosowanie projektowania strategicznego myślenia i marki, aby osiągnąć poziom lidera w dowolnej branży, zorientowanych na marketing firmy lub usługi. Dyscypliny Program studiów podyplomowych w strategicznych Projektowanie i Marka przywództwa specjalistów są wspierane przez proces projektowania, w którym skierowane są następujące: Przywództwo Marka Projekt Biznes Zarządzanie projektowe MATERIAŁ Strategia projektowa przedsiębiorczość marketing usługi projektowe Innowacje Społeczne Badania i współpraca puste szumów Center... [-]