Szukaj tutaj Branding w Ameryce Południowej

Znajdź najlepsze studia Branding w Ameryce Południowej tutaj!

Branding

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Tytuł magistra w Branding ma na celu dostarczenie studentom zestawów umiejętności niezbędnych do zarządzania marką. To sprawia, że ​​nacisk na fakt, że marka nie jest już, jak to się pakuje, ale także cały proces i kontekst, w którym jest dostarczane do odbiorców.

Ameryka Południowa Graniczy od zachodu z Oceanem Spokojnym oraz na północ i wschód przez Ocean Atlantycki, Ameryki Północnej i Karaibów Morza leżą na północnym zachodzie. Obejmuje on dwanaście suwerennych państw: Argentyna, Boliwia, Brazylia, Chile, Kolumbia, Ekwador, Gujana, Paragwaj, Peru, Surinam, Urugwaj i Wenezuela - i dwóch nie-suwerenne obszary - Gujana Francuska, terytorium zamorskie Francji, Falklandy , terytorium zamorskie Wielkiej Brytanii. Oprócz tego, Trynidad i Tobago oraz theABC wyspy Niderlandów może być również traktowane jako część Ameryki Południowej.

Branding w Ameryce Południowej. Wszystkie informacje Branding i skontaktować się ze szkołą w Ameryce Południowej bezpośrednio!

Czytaj więcej

Podyplomowe doświadczenie w brandingu

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy March 2019 Brazylia São Paulo

Żyjemy w świecie rządzonym przez marki i ich strategie. Obszary zarządzania, marketingu, komunikacji i projektowania łączą się w podejściu do budowania świadomości marki, aby odkryć złożone zjawisko konsumpcji i wymiany, z dużymi możliwościami. [+]

TEN KURS JEST UCZYŃ W JĘZYKU PORTUGALSKIM.

DLACZEGO?

Żyjemy w świecie rządzonym przez marki i ich strategie. Obszary zarządzania, marketingu, komunikacji i projektowania łączą się w podejściu do budowania świadomości marki, aby odkryć złożone zjawisko konsumpcji i wymiany, z dużymi możliwościami.

DLA KOGO?

Dla profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę lub skierować swoją karierę do obiecującego obszaru Brandingu, opracowując strategie, plany i działania w celu budowania, zarządzania i przekazywania wartości marki, atrybutów i zawartości marki.

JAK TO JEST?

"Marks, a nie produkty" - powiedziała dziennikarka i pisarka Naomi Klein w kontrowersyjnym "No Logo" jako sposobie na krytykę tego, co wówczas byłoby renesansem marketingu, teraz jako forma znaczenia produktu.... [-]