MASTERSTUDIES.PL

Magister Bośnia i Hercegowina - Szukaj studiów magisterskich w Bośnia i Hercegowina tutaj

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Bośnia i Hercegowina jest krajem europejskim, położony na Półwyspie Bałkańskim. Bośnia i Hercegowina ma wielką tradycję sukcesów w nauce, sztuce, literaturze, technologii itp.

Studia magisterskie Bośnia i Hercegowina. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Bośnia i Hercegowina. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister stosunków międzynarodowych

International University Of Sarajevo IUS
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Październik 2019 Bośnia i Hercegowina Sarajevo

Na poziomie absolwenta, nacisk programu IR na pokojowych i konfliktowych badań i bezpieczeństwa międzynarodowego.

Magister genetyki i bioinżynierii

International University Of Sarajevo IUS
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Październik 2019 Bośnia i Hercegowina Sarajevo

Genetyka i Bioinżynierii jest jednym z najszybciej rozwijających się dyscyplin i istnieje coraz większe zapotrzebowanie na genetyków i bioengineers kształcie współczesnych standardów technicznych. Dążymy do pociągu otwartogłowych genetyków i bioengineers, świadom problemów lokalnych i globalnych, a wrażliwy na kwestie etyczne.