MASTERSTUDIES.PL

Magister Sarajevo - Szukaj studiów magisterskich w Sarajevo tutaj

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Mistrz, który trwa od jednego do dwóch lat nauki, aby otrzymać mogą pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności zawodowe i zdobyć wiedzę w wybranej dziedzinie. Ta poprawa umiejętności i wiedzy może prowadzić do wysoko wykwalifikowanej kariery z możliwości awansu.

 

Bośnia i Hercegowina to jedne z czołowych światowych szkolnictwa wyższego z doskonałej edukacji, który jest badanie, studenta interaktywne, a nawet elastyczne kształcenie uniwersyteckie. Ten kraj ma najlepsze uczelnie świata, takie jak uniwersytet Bośni i Hercegowiny między innymi.

Szkolnictwo wyższe ma bogatą tradycję w Sarajewie. Uniwersytet w Sarajewie, jest najbardziej konieczne wyższe instytucja learning w Bośni i Hercegowinie oparty jest w tym mieście.

Magister Sarajevo. Szukaj studiów magisterskich na najlepszych uniwersytetach w Sarajevo. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister stosunków międzynarodowych

International University Of Sarajevo IUS
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Październik 2019 Bośnia i Hercegowina Sarajevo

Na poziomie absolwenta, nacisk programu IR na pokojowych i konfliktowych badań i bezpieczeństwa międzynarodowego.

Magister genetyki i bioinżynierii

International University Of Sarajevo IUS
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Październik 2019 Bośnia i Hercegowina Sarajevo

Genetyka i Bioinżynierii jest jednym z najszybciej rozwijających się dyscyplin i istnieje coraz większe zapotrzebowanie na genetyków i bioengineers kształcie współczesnych standardów technicznych. Dążymy do pociągu otwartogłowych genetyków i bioengineers, świadom problemów lokalnych i globalnych, a wrażliwy na kwestie etyczne.