Filter
Studia magisterskie
Włochy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Blockchain Włochy tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Blockchain w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Blockchain w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Blockchain, Włochy

Sida Group Management Academy

Internet rzeczy, przetwarzanie w chmurze, Big Data ... [+]

kontekst

Internet rzeczy, przetwarzanie w chmurze, Big Data

Dzięki innowacyjnemu i wysoce profesjonalizującemu 8-modułowemu programowi, Master oferuje dokładną analizę nowych technologii cyfrowych i ich zastosowań w świecie finansowym, takich jak banki, firmy ubezpieczeniowe, zarządzanie aktywami; poprzez pragmatyczne podejście.

Mistrz poświęcony rewolucji Fintech oferuje swoim uczestnikom wiedzę o świecie finansowym i umiejętnościach informatycznych (takich jak zarządzanie dużymi danymi, cyberbezpieczeństwo, technologia blockchain, inteligentne umowy, przetwarzanie języka naturalnego (NLP), wizualizacja danych) niezbędnych do zbudowania nowego modele biznesowe.... [-]

Włochy Werona
Skontaktuj się ze szkołą
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
252 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku