close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź najlepsze studia Biznesowe systemy informacyjne Wietnam tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.Wietnam oficjalnie Socjalistyczna Republika Wiet… Czytaj więcej

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Wietnam oficjalnie Socjalistyczna Republika Wietnamu, jest najdalej na wschód kraju na Półwyspie Indochińskim w południowo-wschodniej Azji. W 2011 Wietnam miał łącznie 163 uczelni (w tym wyższych uczelni i instytutów).

Biznesowe systemy informacyjne w Wietnam. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Biznesowe systemy informacyjne w Wietnam. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Vietnamese-German University
Ho Chi Minh City, Wietnam

Master of Business Information Systems to profesjonalny program studiów podyplomowych, który przygotowuje studentów do kariery innowacyjnych technologów biznesowych.

Master of Business Information Systems to profesjonalny program studiów podyplomowych, który przygotowuje studentów do kariery innowacyjnych technologów biznesowych. -
Magisterskie
studia niestacjonarne
5 semestry
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami