Magister Biznes w Nowa Zelandia - Studia magisterskie

Studia magisterskie Biznes w Nowa Zelandia. Szukaj studiów magisterskich w Nowa Zelandia tutaj!

Biznes

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Uczniowie biorący w stopniu Master Biznes zyska podstawowe umiejętności biznesowych, takich jak księgowość, marketing, finanse, zarządzanie, prawo, i etyki. Wykwalifikowani absolwenci będą mieli szeroki wachlarz wyboru kariery w wielu sektorach i branżach.

Nowa Zelandia to wyspiarskie państwo w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego. Kraj geograficznie obejmuje dwa główne lądów - że z Północnej i Południowej Wyspy - i liczne mniejsze wyspy. Zagraniczni studenci muszą mieć wizę studencką i rozsądny poziom gotówki do wydania, w celu podjęcia studiów w Nowej Zelandii na bazie uczelni. Nowa Zelandia instytucje edukacyjne poinformuje odpowiednie władze imigracyjne, jeśli uczeń przestaje uczęszczać ich uczęszczających kursy, które można następnie zawiesić lub anulować tego studenta 's wizy. Placówki oświatowe często wymieniać niniejszej Rejestracji i frekwencja dane elektronicznie z innych agencji rządowych odpowiedzialnych za udzielanie pomocy studentów.

Studia magisterskie Biznes w Nowa Zelandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Biznes w Nowa Zelandia.

Czytaj więcej

Magister Profesjonalnej Analizy Biznesowej

Victoria University of Wellington, Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy July 2019 Nowa Zelandia Wellington

technologii, którzy chcą zostać analitykami biznesowymi. Ten program Master of Professional Business Analysis (MBusAn) jest rozwijany jako skład Wellington ICT Graduate School stworzony przez Uniwersytet Victoria i jego partnerów. Program jest ściśle związany z wymaganiami branżowymi, a kursy są oferowane w ramach współpracy przemysłowej. [+]

Mistrz Profesjonalnej Analizy Biznesowej jest przeznaczony dla absolwentów zewnętrznych technologii informacyjnych, którzy chcą zostać analitykami biznesowymi.

Ten program Master of Professional Business Analysis (MBusAn) jest rozwijany jako skład Wellington ICT Graduate School stworzony przez Uniwersytet Victoria i jego partnerów. Program jest ściśle związany z wymaganiami branżowymi, a kursy są oferowane w ramach współpracy przemysłowej.

Struktura stopni

Master of Professional Business Analysis (MBusAn) składa się z 10 kursów i końcowego projektu, dostarczonego w trzech częściach w ciągu roku studiów stacjonarnych, począwszy od lipca (Trimester Two) każdego roku.... [-]


Master of Business

AUT Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat July 2019 Nowa Zelandia Auckland + 1 więcej

AUT University zachęca wczesne zastosowanie. Kwalifikacja ta pozostanie otwarta aż wszystkie miejsca zostaną obsadzone.Master of Business jest 240-punkt, Masters badawcze równowartość dwóch lat studiów dzienne, który rozwija krytyczne i refleksyjne absolwentów z badań stosowanych [+]

Master of Business

&nbsp

Kod programu: AK3559

Poziom: 9

Punkty: 240

Czas trwania: 2 lata w pełnym wymiarze godzin / part time dostępna

Miejsce: Kampus Miasto

Data rozpoczęcia: 27 luty 2012/16 lipca 2012

&nbsp

AUT University zachęca wczesne zastosowanie. Kwalifikacja ta pozostanie otwarta aż wszystkie miejsca zostaną obsadzone.

&nbsp

Master of Business jest 240-punktowe, Masters badawcze równowartość dwóch lat studiów dzienne, który rozwija krytyczne i refleksyjne absolwentom stosowanych możliwości badawczych.Badanie to opiera się rygorystycznego rozumienia polu specjalistyczne, dostosowane do ucznia zawodowych i zainteresowaniach badawczych. Wiedza, badania i krytyczna odblaskowe możliwości są istotne w przypadku złożonych i zmieniających się warunków biznesowych. ... [-]


Master of Business and Management

The University of Waikato
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy March 2019 Nowa Zelandia Hamilton Tauranga + 1 więcej

[+]

"Szkoły biznesu na Uniwersytecie Waikato jest fantastyczne, przy wsparciu ze strony pracowników i studentów".

Jest to globalny wzorzec doskonałości w nauczaniu i badaniach, osiągnięty przez mniej niż 1% światowych szkół biznesu.

Można ubiegać się o MBM jeśli masz:

Licencjat na dowolny temat dyscypliny, lub jej ekwiwalent, z zatwierdzonej uniwersytetu Osiągnął średnią ocen B-minus lub powyżej w ostatnim roku swojego stopnia.

Dopuszczenie do tego programu może ulec zakończeniu wszelkich dokumentów kwalifikacyjnych, lub mogą być wymagane dodatkowe prace.

[-]