Filter
Studia magisterskie
IIrlandia

Studia magisterskie Biznes w IIrlandia. Szukaj studiów magisterskich w IIrlandia tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Uczniowie biorący w stopniu Master Biznes zyska podstawowe umiejętności biznesowych, takich jak księgowość, marketing, finanse, zarządzanie, prawo, i etyki. Wykwalifikowani absolwenci będą mieli szeroki wachlarz wyboru kariery w wielu sektorach i branżach.

Irlandia jest wyspą na północny-zachód od kontynentalnej Europy. Jest to trzecia co do wielkości wyspa w Europie i XX-największa wyspa na Ziemi. Na wschodzie jest większe wyspy Wielkiej Brytanii, od którego jest oddzielony przez Morze Irlandzkie.

Studia magisterskie Biznes w IIrlandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Biznes w IIrlandia.

Read More Read Less
Inne możliwe programy w Europie

2 Results in Biznes, IIrlandia

Athlone Institute of Technology

To pełnym wymiarze czasu program jest skonstruowany, aby umożliwić uczestnikom rozwijać zaawansowane kluczowych kluczowych kompetencji w biznesie i budować na specjalnośc ... [+]

To pełnym wymiarze czasu program jest skonstruowany, aby umożliwić uczestnikom rozwijać zaawansowane kluczowych kluczowych kompetencji w biznesie i budować na specjalnościach już uzyskane na wyróżnieniem Bachelor of Business (lub pokrewnej dyscypliny) poziomie. Program oferuje bogactwo i różnorodność uczenia się, który zapewni, że uczeń rozwija i pokazuje zakres wiedzy i umiejętności na wysokim poziomie w takich dziedzinach, jak badania, myślenia strategicznego i refleksyjnego uczenia się, nawiązując w ten sposób podstawę do udanej kariery biznesowej, jak również do kontynuowania rozwoju akademickich i zawodowych.

Oczekuje się, że absolwenci mają:

krytyczne rozumienie teorii, zaawansowanych pojęć, zasad, metod i technik biznesowych i związanych z nimi badań możliwość zastosowania myślenia strategicznego i do wyboru techniki analizy i interpretacji informacji zdolność do oceny i kontrast wpływu decyzji, w szczególności w odniesieniu do etyki biznesu i społecznej odpowiedzialności zdolność do prowadzenia dalszych badań i własnej reżyserii, uczenie się przez całe życie ... [-]
IIrlandia Athlone
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => IIrlandia
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Athlone
    )

)
1
September 2019
Full-time
1 rok
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Institute of Technology Carlow

To studia podyplomowe będzie okazją dla studentów do studiowania na Master of Business, Level 9 kwalifikacyjnej (90 punktów ECTS). ... [+]

Master of Business (MB) Biznes

Co to ​​jest Master of Business na temat?

To studia podyplomowe będzie okazją dla studentów do studiowania na Master of Business, Level 9 kwalifikacyjnej (90 punktów ECTS). Możesz wybrać, aby studiować ten program w pełnym wymiarze czasu (jeden rok) lub w niepełnym wymiarze czasu pracy (dwie rok wieczorem) Podstawa.

Celem tego programu jest zapewnienie absolwentów z dogłębne zrozumienie współczesnego środowiska biznesowego i wyposażenie ich w niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania i przedsiębiorczości, aby umożliwić im przyczynić się do społeczności biznesowej w regionie, w kraju i na arenie międzynarodowej.... [-]

IIrlandia Carlow
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => IIrlandia
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Carlow
    )

)
1
September 2019
Full-time
Part-time
1 - 2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku