close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Biznes w Murcja

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.Uczniowie biorący w stopniu Master Biznes zyska podstawowe umiejętności biznesowych, takich jak księgowość, marketing, finanse, zarządzanie, prawo, i etyki. Wykwalifikowani absolwenci b… Czytaj więcej

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Uczniowie biorący w stopniu Master Biznes zyska podstawowe umiejętności biznesowych, takich jak księgowość, marketing, finanse, zarządzanie, prawo, i etyki. Wykwalifikowani absolwenci będą mieli szeroki wachlarz wyboru kariery w wielu sektorach i branżach.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Murcia City jest na brzegach rzeki Segura w Murcji. Ma łagodny klimat i gorące lata Dokonywanie doskonałe miejsce na wakacje. Miasto ma 1 prywatne i 1 uczelnia publiczna mianowicie Catholic University w Saint Anthony i University of Murcia odpowiednio.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Biznes w %Murcja. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Biznes w Murcja.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
ENAE Business School
Murcja, Hiszpania

Let's Flow Master in Innovation to kulminacja nauczania profesjonalnej innowacji w Hiszpanii. Jest to produkt, który ma tylko najlepsze składniki: starannie dobranych profesjo ... +

Let's Flow Master in Innovation to kulminacja nauczania profesjonalnej innowacji w Hiszpanii. Jest to produkt, który ma tylko najlepsze składniki: starannie dobranych profesjonalistów i ekspertów, tematy oraz własne i niepowtarzalne treści skoncentrowane na maksymalnym wchłanianiu i stosowalności koncepcji, a także podłoże dla tworzenia wysokiej jakości sieci. -
Magisterskie
studia niestacjonarne
10 miesiące
Język hiszpański, Język angielski
01 Paź 2021
24 Sie 2021
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami