Filter
Studia magisterskie
Austria Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Biznes w Austria. Szukaj studiów magisterskich w Austria tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Mistrz w programach firm studentów z fundamentalnego zrozumienia zasad biznesowych, które przygotowują ich do pracy w małej firmie, korporacji, lub organizacje rządowe.

Austria, oficjalnie Republika Austrii, jest republiką federalną i leżą od około 8.470.000 ludzi w Europie Środkowej.

Studia magisterskie Biznes w Austria. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Biznes w Austria.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne możliwe programy w Europie

1 Wyniki z Biznes, Austria

University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Business Consultancy International (BCi) to wysokiej jakości i wymagający program studiów na poziomie magisterskim prowadzony wyłącznie w języku angielskim. ... [+]

Twoja brama do przywództwa w biznesie międzynarodowym

Międzynarodowy program MBA (Business Consultancy International Master's Degree Program) to międzynarodowy program nauczany w całości w języku angielskim. Zapewnia szczególnie stymulujące środowisko, w którym ty i twoi koledzy z różnych narodów i środowisk kulturowych współpracujesz z wydziałem międzynarodowym.

Opierając się na pierwszym stopniu w biznesie, dwuletni program przygotowuje Cię do przyszłych pozycji lidera w globalnych firmach. W programie MBCi możesz wybrać specjalizację w jednej z dwóch specjalizacji:

Analityka marketingowaSkarbiec

W ramach programu uzyskasz szereg umiejętności zarządzania i doradztwa oprócz specjalizacji w zakresie zarządzania finansami i analizy inwestycji lub w marketingu i analizie danych. Przewiduje się, że kursy te będą opierać się na wcześniejszej wiedzy.... [-]

Austria Wiener Neustadt
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku