MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Działalność winiarska Włochy tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Działalność winiarska w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Działalność winiarska w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Działalność winiarska, Włochy Filter

Mistrz w zakresie projektowania i zarządzania marką: żywność, wino i turystyka

IED – Istituto Europeo di Design Florence
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
11 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Co to znaczy tworzyć i zarządzać marką w branży spożywczej? Jak promować firmę winiarską i pracować nad jej tożsamością? Jak w tym wszystkim zintegrować turystykę? Od technik ...

Czytaj więcej