MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Biznes w modzie w Jersey City

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

New Jersey jest północno-wschodnia i Bliski stan Atlantic Stanów Zjednoczonych. Najlepiej w rankingu uczelni z USA na rok 2013 znajduje się w tej prowincji. New Jersey jest chlubnym państwa w zakresie szkolnictwa wyższego. Naród jest pełen życia, rekreacji i zawodowych możliwości kariery.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Biznes w modzie w %Jersey City. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Biznes w modzie w Jersey City.

1 Wyniki z Biznes w modzie, Jersey City Filter

Master of Science in Business of Fashion

Rutgers Business School - Newark and New Brunswick
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2&nbsp;-&nbsp;8 semestry
17 Lis 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Rutgers Business School Master of Science in Business of Fashion to najnowocześniejszy program, który przygotuje Cię do ekscytującej kariery biznesowej w branży modowej. Wypeł ...

Czytaj więcej