Filter
Studia magisterskie
Wielka Brytania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Biznes sportu w Wielka Brytania. Szukaj studiów magisterskich w Wielka Brytania tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Studia magisterskie Biznes sportu w Wielka Brytania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Biznes sportu w Wielka Brytania.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Biznes sportu, Wielka Brytania

AMOS - The International Sport Business School

Cykl ten składa się z 4 i 5 roku i wydaje poziom II stopnia w "Zarządzaniu organizacjami sportowymi" zarejestrowanym w RNCP. Celem MBS AMOS jest przeszkolenie naszych stu ... [+]

Cykl ten składa się z 4 i 5 roku i wydaje poziom II stopnia w "Zarządzaniu organizacjami sportowymi" zarejestrowanym w RNCP. Celem MBS AMOS jest przeszkolenie naszych studentów na stanowiskach kierowniczych w ciągu 2 lat, przekształcenie ich w prawdziwych profesjonalistów dzięki różnorodnym modułom, wdrożeniom, praktycznym przypadkom i pomoc w znalezieniu firmy zgodnej z ich profesjonalnym projektem.

[-]
Wielka Brytania London
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku