Magister Biznes sportu w Baden-Württemberg - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Biznes sportu w Baden-Württemberg 2018

Biznes sportu

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Baden-Württemberg to stan, w Niemczech, która posiada ponad 10 milionów ludzi. Jest on podzielony na 35 dzielnic i ma 9 niezależnych miast. Stan szczyci jedne z najbardziej znanych i najstarszych uniwersytetów, które mają prestiżowy status w Niemczech.

Studia magisterskie Biznes sportu w Baden-Württemberg. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Biznes sportu w Baden-Württemberg.

Czytaj więcej

Sport Management

SRH University Heidelberg
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 20 miesięcy October 2018 Niemcy Heidelberg

Doskonałości zawodowej w połączeniu z głębokim zrozumieniem cech i wymagań sektora sportowego w kwestiach handlowych. Te metodologiczne wiedzy i umiejętności przywódczych. [+]

Wybierając Sport Master Management Uniwersytetu w Heidelbergu SRH masz rację! Można oczekiwać, że w Niemczech, unikalny innowacyjny model studiów dla sprawnego i celowego pracy:

Zaledwie 20 miesięcy aż do stopnia Mistrza - w tym tylko 12-miesięcznych badań Obecność Semestr lub trymestr Nie - Koncentruje nauki w pięć tygodni bloków Opcjonalnie staż lub studiować za granicą po studiów dziennych Case study lub aplikacja na projekt całej treści kursu po poprzedniej podstawy teoretyczne Możliwość pogłębienia poszczególnych obszarów procentowych o wyborze priorytetowych w programie kampusu Tygodniowa wycieczka za granicą w metropolii świata sportu (np. B. Nowy Jork), także kilka kilkudniowe wycieczki do najlepszych graczy w działalności sportowej w krajach niemieckojęzycznych (np. B. FIFA, MKOl, Puma itp) Znany zespół wykładowców z wieloletnim doświadczeniem w sporcie zawodowym, poprzez zajęcia dla zawodowych klubów sportowych, federacji sportowych, agencji sportowych i sportu w pobliżu przedsięwzięć gospodarczych Indywidualne wsparcie małych grupach badanych (maks. 25 uczniów), Program Mentoring i otwartych drzwi politykę profesorów Wczesny kontakt z potencjalnymi pracodawcami poprzez dostęp do doskonałej sieci profesorów i duża liczba istniejących praktycznej współpracy. [-]