Filter
Studia magisterskie
Ameryce Środkowej i na Karaibach

Studia magisterskie Biznes sportu w Ameryce Środkowej i na Karaibach. Szukaj studiów magisterskich w Ameryce Środkowej i na Karaibach tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Ameryka Środkowa to region Ameryki Północnej znajduje się między południowej granicy Meksyku i północno-zachodniej granicy Kolumbii, w Ameryce Południowej. Składa się z Belize, Gwatemali, Hondurasu, Salwadoru, Nikaragui, Kostaryki i Panamy.

Studia magisterskie Biznes sportu w Ameryce Środkowej i na Karaibach. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Biznes sportu w Ameryce Środkowej i na Karaibach.

Read More Read Less

1 Results in Biznes sportu, Ameryce Środkowej i na Karaibach

Universidad del Este (UNE)

Branża turystyczna potrzebuje wyspecjalizowanych specjalistów w tej bardzo wymagającej dziedzinie. Szkoła Zawodowa Studiów (Programa AHORA) na Universidad del Este (UNE) ... [+]

UNE jest akredytowaną przez USA instytucją szkolnictwa wyższego o przystępnej cenie, która umożliwia studentom rozwijanie profesjonalnej płynności w języku angielskim i hiszpańskim.

Branża turystyczna potrzebuje wyspecjalizowanych specjalistów w tej bardzo wymagającej dziedzinie. W odpowiedzi na tę rosnącą potrzebę Szkoła Studiów Zawodowych (Programa AHORA) na Universidad del Este (UNE) oferuje tytuł magistra turystyki strategicznej z trzema specjalizacjami, w tym turystyką sportową, turystyką gastronomiczną i turystyką medyczną . Ten tytuł magistra został opracowany we współpracy z międzynarodową szkołą gościnności i sztuki kulinarnej UNE i jej ekspertów wydziału w branży turystycznej.... [-]

Portoryko Carolina
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Portoryko
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Carolina
    )

)
1
Otwarta rekrutacja
Full-time
Part-time
1 - 2 lat
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku