$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Biznes międzynarodowy w Kolumbia

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej. Międzynarodowa firma jest dziedzina naukowa, która przygotowuje studentów do pracy w globalnym rynku. Wspólne zajęcia mogą obejmować produkcję za granicą, p… Czytaj więcej

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Międzynarodowa firma jest dziedzina naukowa, która przygotowuje studentów do pracy w globalnym rynku. Wspólne zajęcia mogą obejmować produkcję za granicą, przedsiębiorczości, zagadnień międzykulturowych, zarządzania i operacji. Kursy mogą być podejmowane w ramach programu wspierania biznesu lub inny obszar nauki.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Kolumbia jest naprawdę różnorodny i wyjątkowy kraj, położony w północno-zachodnim rogu Ameryki Południowej. Z przyjaznych ludzi, krajobrazów i miast egzotycznych kosmopolityczne, Kolumbia jest na pewno miejsce do nauki hiszpańskiego.

Kształcenie na odległość studia magisterskie w Kolumbia. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach magisterskich na kierunku Biznes międzynarodowy w Kolumbia.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Kolumbii
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Polecane Najnowsze Tytuł
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Tytuł
Grancolombiano Polytechnic (Politécnico Grancolombiano)
Bogota, Kolumbia

OPIS BYĆ MENEDŻEREM STRATEGICZNYM POZYCJONOWANIA ORGANIZACJI NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH CZYM JEST ADMINISTRACJA MIĘDZYNARODOWA Jest to dogłębne zrozumienie działalności bizne ... +

OPIS BYĆ MENEDŻEREM STRATEGICZNYM POZYCJONOWANIA ORGANIZACJI NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH CZYM JEST ADMINISTRACJA MIĘDZYNARODOWA Jest to dogłębne zrozumienie działalności biznesowej, która ma na celu promowanie innowacji, konkurencyjności i międzynarodowej projekcji organizacji z różnych sektorów gospodarki. CZEGO SIĘ NAUCZYSZ Na tym dyplomie zagłębisz się w interesujące Cię tematy, integrując nową wiedzę, proponując rozwiązania i zwiększając swoje możliwości; Będziesz mieć przygotowanie i niezbędne narzędzia, aby stawić czoła wyzwaniom biznesu w zglobalizowanym, wielokulturowym i zmieniającym się kontekście, a także nauczysz się podejmować właściwe decyzje, aby skutecznie napędzać rozwój biznesu na arenie międzynarodowej. Ponadto możesz wybrać jedno z naszych wyróżnień, aby wzmocnić swój profil zgodnie z obszarem, który najbardziej Cię interesuje, czy to marketing cyfrowy, zarządzanie przedsiębiorstwem czy finanse. CO MOŻESZ ZROBIĆ Po ukończeniu studiów magisterskich w dziedzinie administracji międzynarodowej będziesz w stanie podejmować asertywne decyzje i kierować organizacjami zanurzonymi w zglobalizowanym i połączonym świecie, rozumiejąc lokalne, krajowe i globalne środowiska, aby proponować innowacyjne rozwiązania złożonych i szczególnych problemów czwarta rewolucja. przemysłowy. NA CO BĘDZIESZ PRACOWAŁ Będziesz mógł działać z wszechstronnością jako dyrektor generalny lub kierownik działu w organizacjach nastawionych na zysk i non-profit, z różnych lokalnych i międzynarodowych sektorów produkcyjnych. Będziesz mógł działać jako lider w obszarach internacjonalizacji, marketingu, finansów, planowania lub talentów ludzkich, tworzyć własną firmę lub być kierownikiem projektu lub być doradcą lub konsultantem w firmach krajowych i zagranicznych. -
Magisterskie
Spanish (Colombia)
Sty 2022
Online