$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Biznes międzynarodowy w Bogota

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej. Międzynarodowy biznes odnosi się do działalności gospodarczej, które dotyczą transakcji usług lub towarów przez dwóch różnych granic. Studenci, którzy są zainter… Czytaj więcej

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Międzynarodowy biznes odnosi się do działalności gospodarczej, które dotyczą transakcji usług lub towarów przez dwóch różnych granic. Studenci, którzy są zainteresowani w tej branży mogą zdecydować się na zajęcia koncentrują się zarówno na kwestiach kulturowych i biznesowych.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Szkolnictwo wyższe w Kolumbii odbywa się w pięciu popularnych języków międzynarodowych tj. angielski, francuski, hiszpański portugalski i chiński. To wyeliminowało problem barier językowych w tych instytucjach szkolnictwa wyższego wśród innych studentów.

Bogota ma zróżnicowany system uczelniach. Studenci, którzy przyjeżdżają lub zdecydować się na studia tutaj, mają szeroki wybór opcji, na których instytucje do przyłączenia się. Wszystkie instytucje są wysokiej jakości, choć, to tylko wybór, na którym część miasta chcesz studiować.

Kształcenie na odległość studia magisterskie na kierunku Biznes międzynarodowy w %Bogota. Uzyskaj wszystkie informacje o Kształcenie na odległość studiach na kierunku Biznes międzynarodowy w Bogota.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Kolumbii
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Polecane Najnowsze Tytuł
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Tytuł
Grancolombiano Polytechnic (Politécnico Grancolombiano)
Bogota, Kolumbia

OPIS BYĆ MENEDŻEREM STRATEGICZNYM POZYCJONOWANIA ORGANIZACJI NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH CZYM JEST ADMINISTRACJA MIĘDZYNARODOWA Jest to dogłębne zrozumienie działalności bizne ... +

OPIS BYĆ MENEDŻEREM STRATEGICZNYM POZYCJONOWANIA ORGANIZACJI NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH CZYM JEST ADMINISTRACJA MIĘDZYNARODOWA Jest to dogłębne zrozumienie działalności biznesowej, która ma na celu promowanie innowacji, konkurencyjności i międzynarodowej projekcji organizacji z różnych sektorów gospodarki. CZEGO SIĘ NAUCZYSZ Na tym dyplomie zagłębisz się w interesujące Cię tematy, integrując nową wiedzę, proponując rozwiązania i zwiększając swoje możliwości; Będziesz mieć przygotowanie i niezbędne narzędzia, aby stawić czoła wyzwaniom biznesu w zglobalizowanym, wielokulturowym i zmieniającym się kontekście, a także nauczysz się podejmować właściwe decyzje, aby skutecznie napędzać rozwój biznesu na arenie międzynarodowej. Ponadto możesz wybrać jedno z naszych wyróżnień, aby wzmocnić swój profil zgodnie z obszarem, który najbardziej Cię interesuje, czy to marketing cyfrowy, zarządzanie przedsiębiorstwem czy finanse. CO MOŻESZ ZROBIĆ Po ukończeniu studiów magisterskich w dziedzinie administracji międzynarodowej będziesz w stanie podejmować asertywne decyzje i kierować organizacjami zanurzonymi w zglobalizowanym i połączonym świecie, rozumiejąc lokalne, krajowe i globalne środowiska, aby proponować innowacyjne rozwiązania złożonych i szczególnych problemów czwarta rewolucja. przemysłowy. NA CO BĘDZIESZ PRACOWAŁ Będziesz mógł działać z wszechstronnością jako dyrektor generalny lub kierownik działu w organizacjach nastawionych na zysk i non-profit, z różnych lokalnych i międzynarodowych sektorów produkcyjnych. Będziesz mógł działać jako lider w obszarach internacjonalizacji, marketingu, finansów, planowania lub talentów ludzkich, tworzyć własną firmę lub być kierownikiem projektu lub być doradcą lub konsultantem w firmach krajowych i zagranicznych. -
Magisterskie
Spanish (Colombia)
Sty 2022
Online