MASTERSTUDIES

Znajdź Best Zaoczne Biznes i ekonomia Portugalia tutaj

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Program Magister Biznesu i Ekonomii będzie oferować studentom narzędzi do rozwijania krytycznego potencjału i umiejętności do rozwiązywania problemów dotyczących organizacji przemysłowej, ekonomii międzynarodowej, zachowania organizacyjne, zarządzanie zasobami, finanse, oprócz wielu innych związanych z biznesem dziedzinach wiedzy.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

Top Zaoczne Biznes i ekonomia w Portugalia. Pobierz wszystkie informacje o Zaoczne Biznes i ekonomia i skontaktować się ze szkołą w Portugalia!

1 Wyniki z Biznes i ekonomia, Portugalia Filter

Master of Business Economics and Competition

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa
Studia menedżerskie
Wrzesień 2020
<
Zaoczne
25 Feb 2020
Portugalski
Stacjonarne

Master of Science in Business Economics and Competition w ISCTE Business School zapewnia specjalistyczne szkolenie w zakresie ekonomiki biznesu i strategii biznesowej oraz w d ...

Czytaj więcej