Filter
Studia magisterskie
Niderlandy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Biznes i ekonomia Niderlandy tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Master of Science in Business Economics będzie kłaść nacisk na zdobywanie umiejętności i zrozumienia we wszystkich dziedzinach specjalizacji związanych z korporacji świata. Najważniejszym aspektem tego programu jest wykorzystanie narzędzi ekonomicznych w celu uzyskania tej wiedzy.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Biznes i ekonomia w Niderlandy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Biznes i ekonomia w Niderlandy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Biznes i ekonomia, Niderlandy

University of Groningen

Magister badań w dziedzinie ekonomii i biznesu został wybrany „Najlepszym magistrem i najlepszym magistrem badań w Holandii” w 2018 r., „Najlepszym magistrem badań w Hola ... [+]

Czy interesują Cię wysokiej klasy badania w dziedzinie ekonomii i biznesu? Czy jesteś gotowy na wyzwanie intelektualne? To jest program dla ciebie.

** Najwyżej oceniany program i najlepszy magister ekonomii i biznesu w Holandii - Przewodnik po szkolnictwie wyższym Masters 2019. **

* * Najlepszy (badawczy) magister w Holandii i najwyżej oceniany program - Higher Education Guide Masters 2018. **

** Najwyżej oceniany program w 2017, 2016 i 2014 r. **

Magister nauk ekonomicznych i biznesowych to dwuletni program, otwarty dla jasnych i ambitnych studentów. Ten program zapewnia gruntowną podstawę do badań akademickich w dziedzinie ekonomii i biznesu. Celem programu jest zakwalifikowanie cię do kariery naukowej. Dlatego kładzie się duży nacisk na umiejętności naukowe i akademickie. Możesz wybrać jeden z trzech różnych profili:... [-]

Niderlandy Groningen
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku