MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Biznes i ekonomia w Europie tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Biznes i ekonomia są ściśle powiązane. Studenci mogą zapisać się do programu, który łączy te dyscypliny, aby dowiedzieć się, jak one oddziałują i jak korzystać z tego połączenia w celu zbudowania firmy i uczynienia jej sukcesem.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Biznes i ekonomia w Europie. Wszystkie informacje Biznes i ekonomia i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

5 Wyniki z Biznes i ekonomia, Europie Filter

Master 2 w ekonomii i organizacji rynków (emo)

Toulouse School Of Economics TSE
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Francja Toulouse

Program M2 EMO łączy solidne szkolenie w organizacji przemysłowej, ekonomii regulacyjnej i ekonometrii, które dają studentom prawdziwe doświadczenie w analizie strategicznych aspektów rynku, identyfikacja determinant wyników ekonomicznych firm 'w rynku, a oceny polityk mających na celu poprawę efektywności rynku.

ekonomia i biznes ekonomia

University of Dubrovnik
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Październik 2020 Chorwacja Dubrownik

Absolwent studium ekonomii i ekonomii przedsiębiorstw trwa dwa-lata,. czyli cztery semestry. (120 punktów ECTS). Po ukończeniu absolwent studiów studenci nabywają stopień naukowy magistra ekonomii lub Business Economics.

Master of Business Economics and Competition

ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2020 Portugalia Lizbona

Master of Science in Business Economics and Competition w ISCTE Business School zapewnia specjalistyczne szkolenie w zakresie ekonomiki biznesu i strategii biznesowej oraz w dziedzinie konkurencji i regulacji branżowych.

Magister ekonomii i biznesu

University of Groningen
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Niderlandy Groningen

Magister badań w dziedzinie ekonomii i biznesu został wybrany „Najlepszym magistrem i najlepszym magistrem badań w Holandii” w 2018 r., „Najlepszym magistrem badań w Holandii” w 2012, 2015 i 2016 r. I oznaczony jako „najlepszy program” w 2014 i 2016 r. Studenci są indywidualnie nadzorowani przez wysokiej jakości naukowców i kładzie duży nacisk na szkolenie umiejętności badawczych, a także pogłębianie i poszerzanie wiedzy. Research Master to międzynarodowy program akredytowany, zapewniający wysokiej jakości edukację spełniającą zarówno standardy AACSB, jak i EQUIS, do którego tylko jeden procent uniwersytetów dociera na całym świecie.

Magister Badań Ekonomicznych

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Belgia Bruksela

Zorientowani na badania magistrzy ekonomii oraz ekonomii i statystyki dostarczają studentom narzędzi teoretycznych i statystycznych wymaganych do prowadzenia zaawansowanych analiz i badań w dziedzinie ekonomii. Program ten jest oferowany w dwóch wersjach: Zorientowany na badania Master in Economics zapewnia ogólne szkolenie we wszystkich dziedzinach ekonomii. Zorientowany na badania Master in Economics and Statistics oferuje studentom możliwość specjalizacji w tematach na przecięciu ekonomii i statystyki.