$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź najlepsze studia Biznes i ekonomia Brazylia tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.Program Magister Biznesu i Ekonomii będzie oferować studentom narzędzi do rozwijania krytycznego potencjału i umiejętności do rozwiązywania problemó… Czytaj więcej

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Program Magister Biznesu i Ekonomii będzie oferować studentom narzędzi do rozwijania krytycznego potencjału i umiejętności do rozwiązywania problemów dotyczących organizacji przemysłowej, ekonomii międzynarodowej, zachowania organizacyjne, zarządzanie zasobami, finanse, oprócz wielu innych związanych z biznesem dziedzinach wiedzy.

W Brazylii istnieją trzy rodzaje stopni: Licencjat - trwa od czterech do sześciu lat, aby wypełnić i studenci mogą pracować jako nauczyciele po ukończeniu czterech latach badań. Masters - trwa od jednego do dwóch lat, aby osiągnąć; doktoranckie / PhD - najwyższy stopień można studiować i trwa trzy do czterech lat do osiągnięcia. Te trzy stopnie luźno odpowiadają trzy cykle procesu bolońskiego - europejskiego systemu szkolnictwa wyższego. Oznacza to, że jeśli masz osiągnąć licencjat na europejskim uniwersytecie, powinien być uprawniony do uzyskania magistra w Brazylii.

Biznes i ekonomia w Brazylia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Biznes i ekonomia w Brazylia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Brazylii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Universidade Federal de Pernambuco
Cidade Universitária, Brazylia

Graduate Program in Economics (PPGECON) powstał w 2010 r., Po utworzeniu pierwszej klasy w ramach selekcji wewnętrznej w 2011 r.

Graduate Program in Economics (PPGECON) powstał w 2010 r., Po utworzeniu pierwszej klasy w ramach selekcji wewnętrznej w 2011 r. -
Magisterskie
Język angielski, Język hiszpański, Portugalski
Mar 2022