Filter
Studia magisterskie
Belgia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Biznes i ekonomia Belgia tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Nie można zaprzeczyć, że gospodarka może mieć znaczący wpływ na biznes. W programie biznesowym i ekonomicznym studenci mogą studiować te relacje i zdobywać umiejętności w sprawach biznesowych, a jednocześnie dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu gospodarki.

Belgia, oficjalnie Królestwo Belgii, jest państwem federalnym, w Europie Zachodniej. Jest członkiem-założycielem Unii Europejskiej, a gospodarzem siedziby UE 's, jak również te z kilku innych głównych organizacji międzynarodowych, takich jak NATO.

Biznes i ekonomia w Belgia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Biznes i ekonomia w Belgia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Biznes i ekonomia, Belgia

Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles

Zorientowani na badania magistrzy ekonomii oraz ekonomii i statystyki dostarczają studentom narzędzi teoretycznych i statystycznych wymaganych do prowadzenia zaawansowany ... [+]

Zorientowani na badania magistrzy ekonomii oraz ekonomii i statystyki dostarczają studentom narzędzi teoretycznych i statystycznych wymaganych do prowadzenia zaawansowanych analiz i badań w dziedzinie ekonomii.

Ten program jest oferowany w dwóch wersjach:

Zorientowany na badania Master in Economics zapewnia ogólne szkolenie we wszystkich dziedzinach ekonomiiZorientowany na badania magister ekonomii i statystyki oferuje studentom możliwość specjalizacji w tematach na styku ekonomii i statystyki.Arkusz informacyjnyPełny angielskiWymagania

http://www.solvay.edu/sites/upload/files/BAMA/2017-2019_Admission_-_Conditional_Access_June_2017.pdf

[-]
Belgia Bruksela
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku