Filter
Studia magisterskie
Rumunia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Biznes i Technologie Informacyjne Rumunia tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

A Informacje o firmie Program technologia uczy studentów, jak stosują praktyki informatyczne w świecie biznesu. Praktyki te pomogą firmom zwiększenie przychodów, poprawa techniki marketingowe i ochrony ważnych danych finansowych.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Biznes i Technologie Informacyjne w Rumunia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Biznes i Technologie Informacyjne w Rumunia. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Biznes i Technologie Informacyjne, Rumunia

Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Studia magisterskie w Systemów i Kontroli (SC) są przeznaczone dla absolwentów posiadające podstawową wiedzę z zakresu automatycznego sterowania i pragnących pogłębić swo ... [+]

W skrócie Wydział Nazwa: Wydział Automatyki i Inżynierii Komputerowej Domena studiów: Inżynieria Systemów Nazwa programu uniwersyteckiego: systemy sterowania Język wykładowy: Ten program studiów oferowany jest w języku angielskim. Typ studiów (pełny etat, pół etatu, kształcenie na odległość): Pełny etat Standardowa długość badania (w latach) i liczba semestru 2 lata / 4 sem Liczba punktów ECTS (na semestr i na długości studiów): 30 kredytów / semestru, w sumie 120 punktów kalendarz akademicki (zaczynając i kończąc termin kursów): 1 października - 30 czerwca. Przedłużony do 30 września do ponownych badań.

Studia magisterskie w Systems and Control (SC) przeznaczone są dla absolwentów posiadające podstawową wiedzę z zakresu automatycznego sterowania i pragnących pogłębić swoją wiedzę w kilku kierunkach badawczych. Systemów i kontroli programu absolwent ma interdyscyplinarny program zbudowany na oddziałach inżynieryjnych jak automatyczne sterowanie, stosowana informatyka, robotyka, komunikacyjnych i elektroniki. Zadaszone tematy pomóc studentom na zdobycie kompetencji zawodowych w zakresie: - współpracuje z zaawansowanymi koncepcjami teorii systemów i automatyki, informatyki, sztucznej inteligencji, technologii informacyjnych i komunikacyjnych; - przy użyciu zaawansowanych metod wspomaganego komputerowo modelowania, symulacji, identyfikacji, analizy i projektowania systemów sterowania automatycznego; - projektowanie, wdrażanie, testowanie, eksploatacji i konserwacji urządzeń technicznych i zaawansowanych automatycznych struktur kontrolnych; - rozwój oprogramowania do realizacji złożonych algorytmów sterowania za pomocą narzędzi programistycznych, technik sztucznej inteligencji oraz zaawansowane technologie.... [-]

Rumunia Iași
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku